Головна Новини Презентація проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади"

Презентація проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади"

30.05.2008

30 травня 2008 року в залі каталогів бібліотеки відбулась форум-презентація досягнень проекту "Посилення демократичного голосу молоді шляхом розвитку медіа-клубу громади", що впроваджується в партнерстві молодіжною організацією "Нова генерація" та Центром молодіжних ініціатив "Тотем" за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Метою заходу було: обговорення технології "громадські медіа", яка дозволяє молоді брати більш активну та дієву участь у житті громади та презентація й обговорення документу "Громадська медіа-робота з молоддю в громаді: пропозиції щодо плану дій".
В роботі форуму взяли участь: Ю.М.Ніконов – начальник управління освіти Херсонської міської ради, О.Агаркова – директор проекту, О.Афанасьєва – виконавчий директор ЦМІ "Тотем", О.Жукова – голова молодіжної організації "Нова генерація", активісти громадських організацій, журналісти, студенти та учні м. Херсона.
Присутнім були представлені результати останніх опитувань громадської думки щодо участі молоді у прийнятті рішень на місцевому рівні та оцінки молодіжних проблем, презентовано документ "Громадська медіа-робота з молоддю в громаді: пропозиції щодо плану дій" та документальні фільми "Міська культура", "Де живеш, молодь?", "Змістовне дозвілля молоді", "Успішна кар'єра в Херсоні", що були створені членами Молодіжного медіа-клубу.

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 2930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день