Головна Новини Ні - торгівлі людьми

Ні - торгівлі людьми

01.12.2014

Співпрацюючи з обласним центром зайнятості, працівники книгозбірні провели для незайнятих та безробітних громадян інформаційно-просвітницький тренінг «НІ – торгівлі людьми». Адже на сьогодні торгівля людьми є одним з найприбутковіших тіньових бізнесів у світі — вона дає мільйонні прибутки і знаходиться на рівні з торгівлею зброєю та наркотиками. Експорт «живого товару» (а предметом торгівлі є жінки, чоловіки і навіть діти) здійснюється у Росію, Польщу, Туреччину, Італію, Іспанію, Німеччину, Балканські та Скандинавські країни, Угорщину, Чехію, Грецію, ОАЕ, Ізраїль, США. Саме безробітні входять у так звану «групу ризику».
За допомогою документального фільму «Правда про торгівлю людьми», який відверто розповідає про дану проблему в Україні, учасники отримали поради, як не потрапити в руки «торгівців живим товаром».
Впродовж заходу гості виконували різноманітні вправи: «Причини торгівлі людьми», де було розкрито причини, які призводять до торгівлі людьми; «Торгівля людьми: міфи та стереотипи», де кожен учасник тренінгу виявив своє ставлення до поширених стереотипів, які побутують у суспільстві, та пояснив свою позицію.
Ведучі наголосили, що принаймні тридцять громадських організацій по всій Україні допомагають постраждалим від торгівлі людьми, надаючи медичну, психологічну та юридичну допомогу. В Херсоні у цьому напрямку діє громадська організація «Успішна жінка». Вона надає реінтеграційну допомогу постраждалим особам, тел..: (0552) 26 35 63; 42 37 65.
В кінці на базі тих знань, які були отримані протягом заняття, учасники побули експертами і дали поради людині, яка збирається за кордон: не довіряти чужим людям, не віддавати документи, обов'язково підписувати контракт зрозумілою мовою, взяти із собою телефони посольства, громадських організацій в іншій країні тощо.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день