Головна Новини Ніколи не припиняйте вчитися!

Ніколи не припиняйте вчитися!

25.11.2020 16:14

Світ не стоїть на місці: розвиваються технології, з’являються нові винаходи, і, відповідно, нові можливості. Важливою умовою для життя в суспільстві є швидка адаптація до нової інформації, набуття нових корисних умінь та навичок, бажання навчатися все життя.

Якщо для студентів та школярів навчання – це основний рід діяльності; для дорослих це – робота та професійне зростання; а для людей поважного віку навчання – це справжні ліки від старіння, це збереження творчої активності та запорука гарного настрою.

Бібліотека сьогодні є тим місцем, де громадяни поважного віку мають змогу навчатися впродовж життя. В Інтернет-центрі проводяться курси з підвищення цифрової грамотності за проєктом «IT-бабуся, ІТ-дідусь», навчання на платформі «Дія. Цифрова освіта», тренінги з медіаграмотності та особистої безпеки в мережі Інтернет. Ми вчимо користувачів, як реєструвати особисті кабінети та контролювати свої рахунки за комунальні послуги, як робити покупки в інтернет-магазинах, замовляти квитки, користуватись державними сервісами чи записуватись до лікаря онлайн.

Ефективними є також індивідуальні заняття з комп’ютерної грамотності. Цей формат навчання обрав для себе новий користувач Інтернет-центру Григорій Іванович Вишняк. У свої 85 років колишній викладач музики, а зараз поважний пенсіонер та завзятий дачник, впевнено «приручає» ноутбук, вчиться друкувати у Word та відкриває для себе можливості всесвітньої мережі.

«Ніколи не припиняю вчитися чомусь новому, – говорить Григорій Іванович, – адже поки я тримаю свій мозок у тонусі, то відчуваю себе молодим!»

Бажаєте і ви перейти на нову сходинку особистої інформаційної грамотності? Тоді завітайте на навчання до Інтернет-центру бібліотеки.

Детальна інформація за телефоном: (0552) 26-16-86.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день