Головна Новини «Новорічні прикраси своїми руками» – майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас із паперу

«Новорічні прикраси своїми руками» – майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас із паперу

25.12.2013

Ось, ось, вже зовсім, зовсім скоро, запалають, заіскряться вогниками новорічні свята. Разом із ними у кожну оселю завітає затишок, тепло, рідні та друзі і, звичайно ж, диво. Так вже склалося, що саме у такі зимові дні всі ми, незалежно від віку, чекаємо на казку. І вона приходить до нас...
До новорічних свят вікна часто прикрашаються візерунками й сніжинками, вирізаними з паперу. Подібні візерунки й орнаменти для наших предків були не тільки святковою декорацією, але й оберегом. Безсумнівно, паперові сніжинки є одним із найпоширеніших новорічних атрибутів. Ними прикрашається все навкруги. І, навіть, якщо не має справжнього снігу, сніжинки на вікнах будинків, шкіл, дитячих садків та вітринах магазинів створюють по-справжньому зимовий настрій. Нарядні, красиві, немов мереживо, вони привертають до себе увагу і вдень, і вночі.
Не залишили вони байдужими й учасників клубу жіночого дозвілля «Господиня», чергове засідання якого було присвячено виготовленню новорічних прикрас із паперу. Трішки фантазії та терпіння й у руках кожної господині, завдяки майстер-класу Ольги Смоліної, розквітла сніжинка-балеринка. І справді, дивовижно красиву казку можна створити власними руками з простого паперу. Дуже гарно і вишукано виглядає новорічна ялинка, створена у техніці витинанки, виготовленню якої й була присвячена друга частина засідання клубу.
Завдяки новорічним прикрасам, виготовленим власноруч, ми не лише робимо гарним наш будинок, але й даруємо свято, радість і любов своїм близьким. 

Щастя безмежного в році новому,
миру і радості вашому дому!
Хай вам майбутнє дарує надію
і хай збуваються всі ваші мрії!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день