Головна Новини Обережно: торгівля людьми

Обережно: торгівля людьми

16.08.2021 16:25

Однією з форм порушення прав людини в сучасному світі є торгівля людьми та дітьми. Ця проблема не визнає кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та країнами з низьким рівнем розвитку. Торгівля людьми чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші. На жаль, це явище має місце і в Україні.

Використовуючи складну економічну ситуацію в нашій державі, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та недостатню правову обізнаність населення нечисті на руки ділки організували кримінальний бізнес – запрошення громадян працювати за кордоном, де вони зазнають жорстокої експлуатації, заробляючи мізерні кошти для себе і тисячі для організаторів цього бізнесу.

Про це розмірковували на тренінгу «Ризики нелегального працевлаштування. Торгівля людьми». Захід відбувся в рамках проєкту «Шлях до успіху», який реалізується бібліотекою спільно з міським центром зайнятості.

Під час тренінгу присутні ознайомилися з поняттям, предметом та етапами торгівлі людьми; з’ясували фактори, які сприяють потраплянню в ситуацію торгівлі людьми; обговорили особливості роботи за межами України та ризики, пов’язані з нелегальним працевлаштуванням; проаналізували оголошення про роботу відповідно до критеріїв порушення прав людини, законності або незаконності. Вправа «Юридичний практикум» надала практичні рекомендації щодо працевлаштування за кордоном.

На заході було підкреслено важливість, трагізм і небезпеку проблеми торгівлі людьми. Шахраї використовують такі схеми обману, що на вудку потрапляють навіть розсудливі та тверезомислячі громадяни. Тому будьте дуже обережними!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 1819
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день