Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Одна пісня, один танець, один світ…

12.10.2020 15:12

Херсон вже другий рік поспіль бере участь у міжнародному флешмобі «Tribal ATS». На цей раз його радо привітала Гончарівка.

Кожен рік другої суботи жовтня по всьому світу танцівниці Tribal dance виконують свою імпровізацію під один і той самий трек, який заздалегідь вибирають шляхом Інтернет-голосування. В останні роки і сам стиль, і флешмоб набувають все більшої популярності. Поєднання фламенко, східних та індійських танців, дивних костюмів має прекрасне відлуння далеких кочівників. Костюми тут ніколи не повторюються. Трайбл дивним чином задовольняє потребу в незалежності та єднанні. Не важливо, де відбувається імпровізація та скільки поряд глядачів, на першому місці інше – єдність усіх у танці. Групова імпровізація неможлива без контакту всіх учасників, без повного занурення в ситуацію «тут і зараз», без відчуття одна одної.

Колектив «Байрамбіка» долучився до флешмобу, адже бажає, щоб принципи імпровізації Tribal dance стали в нагоді вам не лише у танці, а й у житті. Ось деякі з них:

Зоровий контакт –­ дозволяє вчасно починати новий рух та змінювати лідера групи. Зоровий контакт та система ключів (попереджувальних знаків) дає можливість створити спільний танець навіть виконавицям з різних країн, що не розуміють мову одна одної.

Ведення-слідування – лідер групи з повагою ставиться до інших і не танцює тих рухів, які вони не знають. Члени групи з повагою ставляться до лідера і повторюють рухи за ним.

Flock of birds – «пташина зграя»: злагодженість рухів та слідування в поворотах за тимчасовим лідером – тим, хто нікого не бачить у даний проміжок часу і не може підлаштуватись.

Злагодженість та співпраця – це не те, що дається одразу, але те, до чого хочеться прагнути як у танці, так і у житті.

І тому особливо надихає в цей день свята трайблу його девіз, обраний для флешмобу: «Одна пісня. Один танець. Один об’єднаний світ».

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031