Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Олександр Волков «Чарівник Смарагдового міста»

01.08.2019 15:37

Зізнаємося одразу: ми просто закохалися в цю книгу з першого ж погляду й вкотре перечитали історію, знайому ще з дитинства.

Свою книгу Олександр Волков написав під враженням від «Чарівника країни Оз» Л.Ф.Баума. Герої та основа сюжету залишилися без змін, однак випробувань у друзів суттєво додалося.

Через ураган, який викликала зла чарівниця Гінгема, фургон з дівчинкою Еллі та песиком Тотошкою вітром підняло в небо. Він довго летів між хмарами, аж поки не опинився в дивовижній країні Жувунів. Саме так розпочалися захопливі пригоди.

«Еллі підбігла до дверей, відчинила їх і скрикнула від подиву. Ураган заніс будиночок у надзвичайно мальовничий край… Поки вражена краєвидом дівчинка нерішуче стояла на порозі, із-за дерев вигулькнули такі кумедні та гарні чоловічки, що годі й казати…»

Ми, звісно, не будемо розповідати все, щоб вам було цікаво читати книжку. Лише наголосимо, що не все у нашому житті слід сприймати на віру. Бо інколи все зовсім не так, як нам здається на перший погляд. Бо ж Боязкий Лев в книзі виявиться сильним та сміливим, Страхопуд і без омріяних мізків вразить всіх своєю кмітливістю, а Залізний Дроворуб і на початку оповіді буде добросердним.

Від імені всіх читачів хочемо подякувати неймовірній Ангеліні Канкаві за створення яскравих та справді живих ілюстрацій до видання. Їх можна роздивлятися нескінченно довго.

Додамо, що «Чарівник Смарагдового міста» відкриває цикл з шести книг, де на наших улюблених героїв чекає ще багато цікавих пригод. Обов’язково прочитайте далі ці видання: «Таємниця покинутого замку», «Вогняний бог марранів», «Жовтий туман», «Сім підземних королів», «Урфін Джус і його дерев’яні солдати».

Автор відгуку: Анастасія Козак

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31