Головна Новини Особливі гості у Центрі екологічної інформації

Особливі гості у Центрі екологічної інформації

06.10.2016 10:16

У Всесвітній день тварин, 4 жовтня, до Центру екологічної інформації завітали особливі гості.

Але наша зустріч мала передісторію. Напередодні до Центру для користувачів з особливими потребами звернулась ініціативна група матерів дітей з аутичними розладами щодо проведення заходів у бібліотеці. У Центрі екологічної інформації підтримали цю ідею, обговорили тему та хід заходу. Саме так було вирішено зустрітись 4 жовтня.

Запланований похід до бібліотеки зацікавив і вчителів Херсонської спеціалізованої школи №1, в якій вчаться діти з аутичними розладами. Вчителі також вирішили підтримати ініціативу та прийшли на захід разом зі своїми учнями.

День зустрічі було обрано також не випадково. Адже 4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин. Саме цього дня  міжнародна екологічна громадськість привертає увагу людства до прав тварин та їх добробуту.

Під час зустрічі в екоцентрі наші гості дізнались про найбільші природно-охоронні зони на території Херсонщини, головна мета яких – зберігати та охороняти унікальні природні комплекси, рідкісні види тварин та птахів. Діти подивилися відеоролики, погортали фотокниги про Чорноморський біосферний заповідник, заповідник «Асканія-Нова» та Національний природний парк «Олешківські піски». Після того, як учасники дізнались про діяльність заповідників, їм запропонували намалювати те, що більше за все сподобалося та запам’яталося. Це і різні тварини, і величні птахи, і безкраї степи, узбережжя та піски. Кожен учасник заходу також міг створити власну листівку з аплікацією на природну тематику.  

Після заходу діти прогулялися бібліотекою, пофотографувалися і навіть потрапили на екскурсію Києвом, зазирнувши у відділ документів іноземними мовами до інтерактивного столика.

Зустріч вийшла у нас насиченою та цікавою, батьки та діти були дуже задоволені відвідинами Гончарівки. А бібліотекарі вже планують нову зустріч.

 

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 2223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день