Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Піжамна бібліовечірка

16.04.2019 09:09

Усі свята по-своєму круті! Але немає нічого приємнішого від Дня сну! Ми витрачаємо в середньому 2900 годин на сон в рік. Він допомагає нам відновлюватися після важкого трудового дня, грає важливу роль в правильній роботі нашого організму, іноді навіть допомагає втекти від проблем. Недарма ми завжди говоримо «Ранок мудріший за вечір». І хоча Міжнародний день сну відзначають у березні, бібліотекарі вирішили, що Дні сну повинні бути хоча б раз на місяць. Тому у нашій книгозбірні 14 квітня відбулася піжамна бібліовечірка «Ходить сон коло вікон». Основною умовою заходу був дрес-код – піжама.

Присутні дізналися цікаві факти про сон, про правильну їжу на ніч та ознайомилися з елементами йоги, що сприяють здоровому сну. Багато нової інформації учасники піжамної вечірки довідалися саме про піжами, історію їх виникнення та використання. Відомо, що ще Коко Шанель внесла корективи у повсякденний одяг з елементами піжами. Вона пропонувала одягати легкі костюми на зразок піжами на пляж. А вже у XXI столітті характерними рисами піжамного стилю є: м'які хвилясті тканини, вільний крій, принт у вигляді гороху або дрібного квіткового орнаменту. Багато зірок із задоволенням носять одяг в піжамному стилі, адже він дуже зручний і комфортний. Це і Вікторія Бекхем, Шерон Стоун, Джесіка Альба, Кім Кардашьян та інші. Присутні переглянули піжамні вбрання на знаменитостях.

 Частина вечірки була присвячена різноманітним іграм, тлумаченню снів за допомогою «Сонника» та ворожінню на кавовій гущі. Протягом всієї вечірки проходив конкурс на найоригінальніше піжамне вбрання і підсумком якого стало дефіле під мелодії колискових, яке налаштувало усіх на справжній показ мод.

Фінал був неймовірним! Всі присутні мали змогу таємно проголосувати за піжаму, яка сподобалася. Титул «Містер Піжама» виборов Ярослав – наймолодший учасник  бібліовечірки. А гарний настрій всіх учасників піжамної вечірки – підтвердження того, що захід пройшов вдало!

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 2425262728
2930