Головна Новини Плануйте свій час та подвоюйте продуктивність!

Плануйте свій час та подвоюйте продуктивність!

09.10.2020 09:56

Нестача часу – одна з типових проблем сучасної людини. Темп сьогоднішнього життя складно назвати планомірним ‒ це постійне невстигання, регулярне перебування в перевантаженому завданнями стані. Звісно, все це негативно позначається на особистій продуктивності людини.

Навчитися ефективно планувати час не так просто! Навіть ті, хто серйозно опікуються цим, не можуть дати стовідсоткової гарантії, що в них усе вийшло. Проте навчитися планувати час можна!

У такій ситуації стає в нагоді тайм-менеджмент – техніка управління часом, яка включає в себе правила та принципи, що допомагають людині правильно організувати свій час і досягти максимальної раціональності опрацювання справ.

Навчитися грамотному розподілу часу мали змогу безробітні з міського центру зайнятості. Для них було проведено тренінг із тайм-менеджменту «Мої 24 години» в рамках проєкту «Шлях до успіху», який реалізується спільно з центром.

Слухачі тренінгу навчилися ставити цілі, розставляти пріоритети, оцінювати особисту ефективність. Також познайомилися з різними техніками і методами планування, такими як: матриця Ейзенхауера, класичний «checklist» (список завдань на день), методом Pomodoro. Зацікавили всіх і відеопоради відомого консультанта з питань тайм-менеджменту Брайана Трейсі. Присутні мали можливість виявити своїх «поглиначів» часу та визначити методи й шляхи їх подолання.

Сподіваємось, що отримані навички управління власним часом допоможуть досягнути гармонії в особистому житті та покращення ефективності роботи загалом.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день