Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Шановні користувачі!

У 2017 році бібліотеці виповнюється 145 років. Увесь цей час ви, любі херсонці, були з нами, підтримували нас. Для книгозбірні це дуже важливо, сподіваємось, що так буде і надалі.

Порадуйте іменинника – улюблену Гончарівку: долучайтеся до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»! Взяти участь у ній можуть абсолютно всі бажаючі! Всі, хто розуміють, що у нашій книгозбірні можна отримувати доступ до сучасної літератури.

Так співпало, що у вересні минулого року благодійний фонд «Бібліотечна країна» – офіційний партнер Української бібліотечної асоціації – започаткував акцію «Подаруй книги рідній бібліотеці». Її мета – оновлення фондів бібліотек новими сучасними книгами українських видавництв. Отже, даруючи нам книгу, ви долучаєтесь до благородної справи у межах країни.

Нам важлива ваша підтримка, шановні користувачі! Ми завжди раді кожному вашому візиту і твердо переконані: у навчанні, роботі, дозвіллі, саморозвитку та вдосконаленні ви варті найкращого.

Приєднуйтесь до нашої святкової акції!

Вашу книгу-подарунок з нетерпінням будемо чекати у відділі абонемента (I поверх).

 

 


І знову подарунки!

 

Бібліотека продовжує приймати подарунки від користувачів. Нещодавно Бондар Сергій Сергійович разом із сином Сергієм передали в дар свої улюблені книги: «Вироби з природних матеріалів» та «Перша енциклопедія дитячого дозвілля». За допомогою цих книг можна без особливих зусиль зробити своїми руками з природних матеріалів кумедні іграшки, прикраси, предмети інтер'єру, оригінальні композиції. Ці видання стануть у пригоді і дорослим, і дітям.

Слідом за ними до акції долучилася ще одна дарувальниця. Вона зовсім юна, навчається в кооперативному економіко-правовому коледжі. Онищенко Валентина Андріївна – так звуть нашу благодійницю. Подаровані нею книги – яскраві, привабливі – адресовані ровесникам Валентини, це серія видань про дівчинку Ніну.

Ми щиро вдячні нашим новим друзям та чекаємо на наступні подарунки!

 

 


Бестселер у подарунок

 

Херсонський письменник Леонід Марченко – справжній та щирий друг нашої книгозбірні. В його творчому доробку книжки як для дітей, так і для дорослих, якими він з радістю ділиться з нашою бібліотекою.

Леонід Володимирович вирішив приєднатися до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці» і передав для наших читачів роман американського журналіста та письменника, лауреата Пулітцерівської премії Гектора Тобора «33. В плену темноты».

Ця книга увійшла до списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс», стала фіналістом National Book Critics Circle Award в області документальної літератури і отримала срібну медаль California Book Awards. В основі роману покладені реальні події 10-тижневого підземного заточення гірняків в мідній шахті на півночі Чілі. 

Як виживали люди під землею в цей важкий час та чим закінчилась ця історія – читайте у книзі-подарунку від Леоніда Марченка.

 

 


Літо почалось з подарунків!

 

Вдалий початок червневого робочого тижня на абонементі виглядає саме так: на порозі читач, який випромінює освіченість, культуру та інтелігентність, а на додачу ще й очі сяють від радості, бо в руках тримає для своєї бібліотеки подарунок – нові, змістовні, яскраві сучасні книжки.

Саме таким читачем є Светлова Маргарита, яка подарувала нам такі книжки: Янссон Т. «Літня книжка», Дік Ф. «Чи мріють андроїди про електричних овець», Стасюк А. «Схід», Семенова М. «Волкодав».

 

 

 

Дякуємо, наш дорогий читач!

 


Подарунки від «КЛІО»

 

Нещодавно клуб любителів історії «КЛІО», що діє на базі нашої бібліотеки, відсвяткував свою п'яту річницю діяльності. На урочистому засіданні клубу один з його активних учасників – Базилєв Олександр – висловив подяку Гончарівці та передав найцінніший для бібліотеки подарунок – книги. Серед них: дилогія Світлани Талан «Оголений нерв» та «Повернутися дощем», романи Жанни Куяви «Гордієві жінки», Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», Ольги Деркачової «Крамниця щастя», книга «Переселенці. Люди, які не загубили себе», повість Сергія Жадана «Депеш мод. Ще одна розмова» та збірка віршів Любові Якимчук «Абрикоси Донбасу».

Дуже дякуємо за чудові подарунки та запрошуємо усіх бажаючих долучитися до нашої акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці!».

 

 


Видання з мистецтва

 

В’ячеслав Гребенюк, заслужений працівник культури України, наш давній читач, долучився до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці», передавши книгозбірні низку цікавих видань з мистецтва.
Незабаром користувачі нашої бібліотеки матимуть змогу ознайомитись з такими книгами: Резникович М.Ю. Записная книжка режиссера; Резникович М.Ю. Везде один… Свеча на ветру; Календарно-обрядові пісні Рівненщини; Етнокультурна спадщина Рівненського Полісся; Ковальчук В. Народна музика Рівненського Полісся.

Дякуємо В’ячеславу Дмитровичу за подарунок, а читачів запрошуємо до бібліотеки!

 

 


Книги з найцікавішої серії

 

Відділ абонемента продовжує приймати книги у подарунок.

Читач Щестний Микола Васильович подарував бібліотеці багато випусків із серії «100 великих». Це одна з найулюбленіших читачами серій, яка вдало поєднала в собі інформаційну насиченість і доступну форму викладу. Книги серії «100 великих» вже давно стали незамінною підмогою для школярів і студентів. Але, крім корисної навчальної інформації, «100 великих» це ще й цікаве читання, що захоплює не менше, ніж гостросюжетний детектив.

Ми дуже вдячні за такий чудовий подарунок і запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в нашій акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»!

 

 


Подарунки від сестер Ботвинюк

Ми висловлюємо щиру подяку нашим постійним читачам, сестрам Ботвинюк – Оксані та Аллі. Допитливі, непосидючі, креативні...

Вони подарували нам декілька цікавих книжок, адже розуміють, що будинок, в якому немає книги, подібний до тіла, що позбулося душі.

Ми раді отримати такі необхідні подарунки для читачів книгозбірні.
Читачів чекаємо на абонементі – пропонуємо ознайомитися з літературою, що подарували сестри, і приєднатися до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці».

 

 


Поети ходять в гості з подарунками

 

Поетеса із Запоріжжя Антоніна Спірідончева передала низку своїх творів: «Вістря голосу», «Книжка на ніч», «Весна – поетеса». Крім своїх книжок, вона також подарувала збірник «Вілаг почуттів». Це наймасштабніша збірка сучасної української поезії, що містить твори 100 сучасних авторів і охоплює усі регіони України.

Київська поетеса та бард Валентина Захабура подарувала власну збірку поезії «Ятоморе».

Дуже дякуємо за такі чудові подарунки для читачів нашої бібліотеки. А самих читачів запрошуємо ознайомитися з новинками сучасної української поезії та закликаємо приєднатися до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці».

 

 


Перша дарувальниця

 

До нашої святкової акції вже приєдналася юна Поліна.
Результатом першого візиту стало поповнення фонду дитячої літератури трьома чудовими книжками, з якими вже можна ознайомитися у відділі абонемента!
Беріть приклад з Поліни – долучайтеся до акції «Подаруй нову книгу рідній бібліотеці»!

 

 

 

 


З нетерпінням чекаємо на вас у Гончарівці!

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 282930
31