Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Подбай про власну безпеку

06.12.2018 11:39

З метою привернення уваги до проблеми торгівлі людьми та підвищення рівня свідомості груп ризику (молоді, внутрішньо переміщених осіб, безробітних), надання роз’яснення громадянам щодо видів і форм цього злочину на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара спільно з Херсонським міським центром зайнятості проведено тренінг «Протидія торгівлі людьми. Нелегальна робота за кордоном».

Боротьба з торгівлею людьми є одним із пріоритетних напрямів діяльності уряду України у сфері захисту прав людини. 22 березня 2012 року Кабінет Міністрів України своєю постановою затвердив Державну цільову соціальну програму протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

Торгівля людьми – це явище, яке аж ніяк не мало б асоціюватися із сучасністю. Та, на жаль, воно стало хворобою ХХІ століття. Подолати її можуть лише обачність, профілактика, інформаційно-просвітницькі акції, інсталяції та діалоги, які сприятимуть покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.

На сьогоднішній день для нашої країни найпопулярнішою є торгівля людьми у вигляді втягнення у трудову експлуатацію, особливо за кордоном. Це зумовлює підвищену увагу до цієї проблеми як з боку України, так і Європейського Союзу. Кожна людина має право шукати кращої долі поза межами своєї країни, але будь-яка міграція містить у собі ризики. Про них потрібно знати кожному, хто мріє про інше життя та роботу за кордоном.

Під час тренінгу присутні дізналися про проблему торгівлі людьми, нові загрози цього явища, викликані отриманням Україною безвізового режиму, внутрішні та зовнішні методи запобігання потраплянню в подібну ситуацію, а також шляхи надання підтримки і допомоги потерпілим.

Було наголошено на діяльності державних організацій та установ, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та надають юридичну, гуманітарну, психологічну й медичну допомогу потерпілим від цього явища, а також сприяють їхньому поверненню в Україну.

Торгівля людьми – це злочин, який може торкнутися будь-якої нації та вплинути на людей усіх рівнів достатку. Істина полягає в тому, що без усвідомлення проблеми її важко подолати. Підвищуйте свій рівень обізнаності! Дізнавайтеся, як уникнути шляхів потрапляння до тенет – подбайте про власну безпеку заздалегідь!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 1516
17181920212223
24252627282930