Головна Новини Подорож сучасною бібліотекою

Подорож сучасною бібліотекою

25.11.2020 10:02

Зі шкільних років, імовірно, усі звикли до певного образу бібліотеки: книжкове зібрання, формуляри та печатки на виданнях. Проте сьогодні бібліотека, зокрема наша Гончарівка, перестає бути читальнею та книгосховищем, а перетворюється на багатофункціональний, потужний інформаційно-ресурсний, освітній, науковий та культурний центр Херсонщини із найсучаснішим оснащенням та цілим спектром інноваційних технологій.

Тож якою зараз є сучасна бібліотека? Про це дізнались третьокласники Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30, побувавши у нас в гостях.

Під час екскурсії учні відвідали творчий майданчик «Maker Space», де познайомились із роботою плотера та цифрового мікроскопа, збирали конструктор «Lego Mindstorms», користувалися 3D-ручками та ігровою консоллю «PlayStation 4 Pro».  

У відділі документів іноземними мовами школярі подорожували світом завдяки інтерактивному столику, навчилися користуватись аудіоручками при вивченні іноземної мови та побачили, як працює 3D-принтер.

У відділі краєзнавства поринули у захоплюючі історії та цікаві відкриття, почули маловідомі історичні факти про Херсон та дізналися, про що писали херсонські газети 100 років тому.

У Центрі екологічної інформації навчились правильно сортувати сміття та зрозуміли, для чого це потрібно.

У Музеї книги дізналися максимум інформації про найцікавіші експонати з рідкісного фонду бібліотеки та чимало цікавих і пізнавальних фактів з історії книги.

У відділі мистецтв зацікавилися вініловими платівками, виробами у техніці папертоль, отримали запрошення на новорічні майстер-класи.

Учні залишилися задоволеними екскурсією, а співробітники бібліотеки були приємно вражені пізнавальною активністю, ерудицією та вихованістю третьокласників.

Висловлюємо подяку класному керівнику 3-Б класу Гладченко Ользі Анатоліївні та колективу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30.

Чекаємо на нові зустрічі!

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 2526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день