Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Поглиблюємо партнерські відносини

15.06.2020 16:22

Продуктивною та традиційною є співпраця обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та Херсонської академії неперервної освіти. Слухачі академії – вчителі шкіл Херсонщини – є частими гостями Гончарівки, де мають можливість ознайомитись з ресурсами на допомогу освітньому процесу.

Але сьогодні в рамках співпраці відбулося незвичне навчання. По-перше, вона проходило онлайн (завдяки програмі Zoom). По-друге, його учасниками стали наші колеги – 77 шкільних бібліотекарів.

Тема навчання – «Електронні ресурси Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара на допомогу освітньому процесу», спікерами стали провідні спеціалісти головної книгозбірні області.

Із ресурсами бібліотеки для віддалених користувачів (електронним каталогом, електронною бібліотекою з повнотекстовими виданнями, новими надходженнями, освітніми онлайновими проєктами  тощо) ознайомила в своєму виступі Золотухіна О.В. , завідувачка Інтернет-центром.

«Краєзнавчі ресурси бібліотеки як дієвий інструмент в роботі шкільних бібліотек» стали темою виступу Токовило О.В., завідувачки відділу краєзнавства. Мова йшла, перш за все, про проєкт «Краєзнавство Таврії», представлений на сайті бібліотеки.

Із корисними виданнями та електронними ресурсами для навчання чотирьох видів мовленнєвої діяльності під час вивчення іноземної мови у середній школі ознайомила слухачів Донченко Т.В., завідувачка відділу документів іноземними мовами, поділившись власним досвідом організації та проведення освітніх заходів.

Ресурси відділу рідкісних та цінних видань завжди цікавлять відвідувачів бібліотеки. Онлайн-проєкт «Музей книги» – один із найбільш відвідуваних проєктів книгозбірні. Про історичні розвідки, представлені на сайті,  розповідала Сак О.Г., завідувачка відділу.

Із потужним бібліографічним ресурсом «Віртуальний бібліограф» ознайомила присутніх Віжічаніна Л.М., завідувачка відділу наукової інформації та бібліографії, детально зупинившись на актуальних для шкільних бібліотекарів матеріалах.

Слухачі з зацікавленістю сприймали виступи провідних фахівців Гончарівки, з успіхом пройшли відповідне анкетування.

Це лише початок дієвої співпраці академії та бібліотеки у справі підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів. Сподіваємось, що з початком нового навчального року партнерство набуде ще більш цікавих форм.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
2930