Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Поважні гості у Гончарівці: на Херсонщину з робочим візитом завітав т.в.о. Міністра Ростислав Карандеєв

11.04.2024 20:06

Сьогодні з робочим візитом на Херсонщину завітав  т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандеєв. Не оминула увага пана Міністра й Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олеся Гончара. 

Ростилав Карандеєв оглянув зруйновану будівлю бібліотеки. Директорка бібліотеки Н.Коротун ознайомила поважного гостя з роботою колективу книгозбірні по збереженню бібліотечного фонду та майна бібліотеки, роботою після деокупації, окресливши цікаві проєкти, що реалізуються зараз. Мова йшла і про проблеми бібліотеки, що потребують допомоги з боку Міністерства культури та інформаційної політики.

Колектив бібліотеки активно займається проєктною діяльністю та залученням додаткових коштів від благодійних фондів та меценатів.  Останній успішний проєкт Гончарівки - бібліотечний простір “Незламна бібліотека” (за підтримки House of Europe) Ростислав Карандеєв також завітав на цю локацію під час візиту. Гостю показали сучасні гаджети, що дозволяють покращити емоційний та психологічний стан херсонців, опанувати нові навички,  розповіли про подальший розвиток простору.

Під час зустрічі з керівниками обласних комунальних закладів культури та представниками творчої еліти Херсонщини Ростислав Карандеєв нагородив відзнаками Міністерства культури та інформаційної політики кращих працівників культури Херсонщини. Пишаємось, що серед них є представники нашої бібліотеки: грамотою Міністерства культури та інформаційної політики України нагороджена директорка бібліотеки Коротун Надія Іванівна; подяку Міністерства культури та інформаційної політики України  отримала заступниця директорки з бібліотечної роботи Шестакова Оксана Миколаївна.

Віримо, що візит т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України до Херсонщини, в т.ч. до нашої Гончарівки продовжить державну підтримку культурних закладів героїчної Херсонщини, сприятиме відродженню бібліотек як потужних просвітницьких центрів громади.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031