Головна Новини Поведінка і манера спілкування героїв новели Т. Бруссіга «Сонячна алея» згідно з теорією моральних принципів та етнопсихології В. Вундта

Поведінка і манера спілкування героїв новели Т. Бруссіга «Сонячна алея» згідно з теорією моральних принципів та етнопсихології В. Вундта

27.04.2017 07:25

Останній конкурсний захід в рамках роботи з новелою Т. Бруссіга, остання зустріч зі студентами IV-го курсу кафедри загальної та соціальної психології Херсонського державного університету в повному складі – можливо, не всі студенти групи залишаться в рідному університеті для продовження навчання. Трішки сумно, але ми розбавили дуже серйозну тему семінару гумором і нетрадиційним для багатьох колоритом життя німецьких підлітків. Саме манера спілкування, бунтарський дух підлітків, система сімейних цінностей були в центрі нашої роботи.
Координатор роботи проекту «Мова. Культура. Німеччина» Гете-Інституту в Україні зробила короткий огляд наукової діяльності Вільгельма Максиміліана Вундта і його основних праць з психології культури народів, після чого студентам було запропоновано самостійно дати характеристику героїв новели. Було цікаво порівняти думки наших гостей зі змістом новели і фрагментами з однойменного фільму.
Сподіваємося, що навички, отримані на семінарі, допоможуть майбутнім фахівцям у їхній практичній діяльності.
На зустріч були запрошені співробітники телеканалу «Скіфія», які теж змогли зануритися у світ переживань і страждань молоді з вулиці під назвою Сонячна алея.

Дякуємо викладачу кафедри загальної та соціальної психології, доценту Бабатіній Світлані Іванівні, за допомогу в організації та проведенні семінару.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день