Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Презентація інфотуру “Енергонезалежність – наша спільна справа” в бібліотеці

18.05.2017 12:20

11 травня о 10:00 в Центрі екологічної інформації відбувся прес-анонс проведення всеукраїнського інформаційного туру «Енергонезалежність – наша спільна справа». Адже 22 травня наше місто долучається до цієї ініціативи! 
На зустріч в Екоцентр, проведену регіональним партнером Інфотуру в Херсоні ХОГО «Регіональна рада підприємців», завітали представники ТРК «ЯТБ», ТРК «Херсон плюс», сайту міста «0552.ua», Херсонського гідрометеорологічного технікуму та активісти Херсона.
Учасники отримали детальну інформацію про інформаційний тур «Енергонезалежність – наша спільна справа», у який 22-31 травня 2017 року вирушає команда натхненних екоактивістів та екоактивісток з різних куточків України. Вони будуть поширювати ідеї енергоефективності та енергозбереження, розвитку і використання відновлюваних джерел енергії та захисту довкілля від кліматичних змін. 
Як заощаджувати енергію в побуті, здобути енергонезалежність для власного помешкання, як «змусити» Сонце працювати на себе та зробити міста зеленішими – про ці та інші еко-цікавинки розповідатимуть активісти та експерти провідних природозахисних організацій в Херсоні 22 травня. 
В рамках туру активісти: 
– розгорнуть інформаційну виставку, де всі бажаючі зможуть отримати корисні поради щодо утеплення помешкання, дізнатися про нові механізми фінансування заходів з енергоефективності (енергосервісні контракти, револьверні фонди); 
– продемонструють у дії сонячні панелі та водонагрівачі, а також велогенератор, крутячи педалі якого можна зарядити смартфон, та пригощатимуть кавою, завареною на сонячному промінні; 
– влаштують тематичні фотосесії; 
– надаватимуть у безкоштовну оренду велосипеди, розкажуть про особливості догляду за ними; 
– зустрінуться з місцевими представниками влади та журналістами для обговорення енергонезалежності, безпеки та комфортності міста; 
– збиратимуть підписи під петицією до уряду країни з проханням виділяти більше коштів на фінансування заходів з енергоефективності. 
Завітавши на захід, Ви дізнаєтесь, що кожен із нас, українців, уже сьогодні може зробити на рівні квартири, будинку, міста та держави для досягнення енергонезалежності. 
Організатори туру: ГО «Екоклуб» у партнерстві з Національним екологічним центром України, Громадянською мережею ОПОРА та Асоціацією велосипедистів Києва. Місцевий координатор Інфотуру в Херсоні – Херсонська обласна громадська організація «Регіональна рада підприємців». Тур здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Австрійської Агенції з Розвитку, Австрійського Червоного Хреста, фонду ім. Генріха Бьолля, Шведського товариства охорони природи, Норвезького товариства охорони природи та Української кліматичної мережі. Нагадаємо, у Всеукраїнський тур екологічні активісти та експерти вирушають вже уп’яте. 

Слідкуйте за анонсами на сторінці туру у Facebook: 

Бібліотека приєднується – приєднуйтесь і ви, адже енергонезалежність – наша спільна справа!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 3031