Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Презентація книги «Ни шагу назад» Романа Набєгова

01.09.2015 06:01

Я за Україну,
Якщо треба – згину,
Бо навчила мати
До кінця стояти.

Роман Набєгов

30 серпня в актовій залі бібліотеки відбулася презентація книги «Ни шагу назад» Романа Набєгова, розвідника батальйону «Миротворець» патрульної служби міліції особливого призначення, який загинув у бою під Іловайськом. Небагато людей знали, що він писав. А виявилося, матеріалу настільки багато, що вистачить на цілу книгу, яку упорядкувала мати, Оксана Набєгова. Романтик, поет і лицар, справжній офіцер, патріот, людина честі і надійний друг… Він умів любити життя… свою маму, бабусю, свою країну. Любив світанок, небо і море, слухати музику, коли йде дощ за вікном, радіти своїм успіхам та успіхам своїх друзів, дарувати подарунки своїм коханим…
Роман написав у своєму щоденнику: «Україна є ціль, мрії, імпульс, поштовх. Її успіх – мій успіх. Її проблеми – мої проблеми». Він був справжнім патріотом, героєм нашого часу.
Гості мали змогу подивитись два фільми про Романа - «Я – українець», «Ни шагу назад», також більше дізналися про особистість Романа зі спогадів його матері, почули його голос та прослухали написані ним музичні композиції. Протягом заходу лунали його прекрасні патріотичні вірші, деякі з яких навіть стали пророчими.
На захід завітали люди різного віку і соціального статусу, зокрема міський голова Миколаєнко Володимир Васильович, колишній голова Херсонської обласної державної адміністрації Сіленков Борис Віталійович, друзі Романа, та незнайомі з ним люди. Але їх всіх об’єднало захоплення героїзмом хлопця та бажання вшанувати його світлу пам’ять.
Мати героя, Оксана Набєгова, розповіла про дорогих синові людей, рідних і друзів, подарувала їм, а також і бібліотеці примірники книги «Ни шагу назад».

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 1516
17181920212223
24252627282930