Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«Про Читання» у відділі абонемента

12.03.2020 11:00

Нещодавно відділ абонемента отримав велику партію нових книг. Їх можна побачити на виставці нових надходжень «Про Читання». Цікаво буде всім!

Батькам стане у нагоді нова книга А. Гресь «Як пригорнути кактус?». Вона допоможе зрозуміти і прийняти підлітків, які ще вчора були добрими, милими, відкритими, а зараз – агресивні, вередливі, замкнені, ображені на весь світ. Цікавою буде й інша книжка А. Гресь «Школа навиворіт. Що робити, якщо?». У книзі розглядуються ситуації, які можуть трапитися з дитиною в школі, і наведено підказки, як себе поводити. Також ми отримали книгу експерта з питань дитячої вікової психології Дмитра Карпачова «Як дати дитині все без грошей і зв′язків». Тут ви знайдете добірку конкретних рекомендацій щодо того, як правильно виховати дитину і поліпшити взаємини з дітьми.

Маленьким читачам сподобаються дуже яскраві видання «Легенди замків України» та «Легенди Львова», а ще книга-гру Аманди Вуд і Майкла Джоллі «Знайди помилки: давня історія» та чудова енциклопедія для дітей Гізера Александера «Знайомство з мистецтвом».

Чи легко бути щасливим? Як зрозуміти, що ти щасливий? Чи варто казати все, що думаю? Чи завжди треба слухатися батьків? На ці та інші питання ви знайдете відповіді у книжках Оскара Бреніф′є з серії «Мистецтво мислити»: «Що таке щастя?», «Що добре, а що погано?», «Що таке почуття?».

Поспішаємо порадувати тих, хто так очікував на нову книгу Макса Кідрука. Це збірка оповідань «Заради майбутнього». Також у розділі «Золоті письменники України» ви побачите нові книжки Андрія Кокотюхи, Володимира Лиса, Андрія Куркова, Євгенії Кононенко та інших.

А ще ми пропонуємо вам багато художніх творів зарубіжних письменників, які вперше перекладені українською мовою. Серед них – світовий бестселер від автора «Сутінок» Стефані Майєр «Аптекар», «Вогонь і кров: за триста років до “Гри престолів”» Джорджа Мартіна, роман нобелівського лауреата Кадзуо Ішігуро «Залишок дня», за який він отримав Букерівську премію у 1989 році.

Якщо у вас мало часу на читання, то можна скористатися порадами Пітера Кампа, прочитавши його книгу «Прорив у швидкості читання». Він стверджує, що книжка за день – це реальність.

Сподіваємось, що кожний, хто відвідує нашу виставку, знайде для себе щось цікаве. Тож запрошуємо всіх бажаючих до відділу абонемента ознайомитися з  літературними новинками.

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930