Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Програма GEDDIT

Програма GEDDIT

29.05.2013

23 травня за підтримки Центру європейської інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара була проведена презентація нової навчальної комп'ютерною програми GEDDIT (помічник вчителя) спеціалістом ІТ-технологій Антоном Тройніковим (Берлін). На ній були присутні керівник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю.М., вчителі інформатики, методисти більш ніж з 20 середніх навчальних закладів міста. Обговорювалась можливість приєднання херсонських шкіл до цієї програми, яка вже діє в декількох європейських країнах.
Презентація пройшла у вигляді демонстраційної web-class сесії: учасникам надавалася можливість тестування системи online (для участі в сесії необхідно наявність будь-якого девайса для виходу в інтернет - телефон, iPad, комп'ютер тощо).

Коротко про програму GEDDIT

Geddit забезпечує прямий контакт вчителя з учнем або студентом. Тому кожен учень знаходиться під безперервним наглядом вчителя протягом усього уроку. В наш час нічого дивного в тому, що навіть найкращі вчителі, використовуючи новітні методи навчання, можуть випускати до 60% «активності» учнів на уроках. Geddit дозволяє студентам показати вчителю, як вони засвоїли і зрозуміли урок, посилаючи повідомлення зі своїх інтернет-пристроїв (телефон, комп'ютер і т. ін.) на комп'ютер вчителя. При цьому для учня ЗНИЖУЄТЬСЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАР'ЄР, тому що інформація про його знання і розуміння пройденого матеріалу доступна тільки вчителю. Вчитель на своєму дисплеї бачить повну кольорову картину «реакції класу» і кожного студента протягом всього уроку і може реагувати, вносячи зміни до навчання.
Geddit акумулює дані про взаємодію в класі і тому вчитель має можливість бачити динаміку розвитку як кожного учня, так і всього класу протягом усього часу навчання, використовуючи для аналізу інформацію у простому і доступному вигляді. Інші системи - такі як Socrative або eClicker - дозволяють вчителю опитувати студентів, але вони порушують природний ритм навчання, незручні в інсталяції і не дозволяють оцінювати стан класу в реальному часі, не кажучи вже про дуже дорогі і незручні iRespond in-desk hardware системи.
В даний час Geddit працює в тестовому режимі. Кожен день 20 вчителів з 320 учнями в 52 класах проводять уроки з використанням цієї системи (Melbourne, Berlin). Уряд Фінляндії має намір до 2015 року забезпечити вчителів середніх шкіл необхідними засобами для використання цієї інтерактивної системи.

Джерело - сайт Центру європейської інформаці в м. Херсон

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 171819202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день