Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Програма GEDDIT

29.05.2013

23 травня за підтримки Центру європейської інформації ХОУНБ ім. Олеся Гончара була проведена презентація нової навчальної комп'ютерною програми GEDDIT (помічник вчителя) спеціалістом ІТ-технологій Антоном Тройніковим (Берлін). На ній були присутні керівник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю.М., вчителі інформатики, методисти більш ніж з 20 середніх навчальних закладів міста. Обговорювалась можливість приєднання херсонських шкіл до цієї програми, яка вже діє в декількох європейських країнах.
Презентація пройшла у вигляді демонстраційної web-class сесії: учасникам надавалася можливість тестування системи online (для участі в сесії необхідно наявність будь-якого девайса для виходу в інтернет - телефон, iPad, комп'ютер тощо).

Коротко про програму GEDDIT

Geddit забезпечує прямий контакт вчителя з учнем або студентом. Тому кожен учень знаходиться під безперервним наглядом вчителя протягом усього уроку. В наш час нічого дивного в тому, що навіть найкращі вчителі, використовуючи новітні методи навчання, можуть випускати до 60% «активності» учнів на уроках. Geddit дозволяє студентам показати вчителю, як вони засвоїли і зрозуміли урок, посилаючи повідомлення зі своїх інтернет-пристроїв (телефон, комп'ютер і т. ін.) на комп'ютер вчителя. При цьому для учня ЗНИЖУЄТЬСЯ ПСИХОЛОГІЧНИЙ БАР'ЄР, тому що інформація про його знання і розуміння пройденого матеріалу доступна тільки вчителю. Вчитель на своєму дисплеї бачить повну кольорову картину «реакції класу» і кожного студента протягом всього уроку і може реагувати, вносячи зміни до навчання.
Geddit акумулює дані про взаємодію в класі і тому вчитель має можливість бачити динаміку розвитку як кожного учня, так і всього класу протягом усього часу навчання, використовуючи для аналізу інформацію у простому і доступному вигляді. Інші системи - такі як Socrative або eClicker - дозволяють вчителю опитувати студентів, але вони порушують природний ритм навчання, незручні в інсталяції і не дозволяють оцінювати стан класу в реальному часі, не кажучи вже про дуже дорогі і незручні iRespond in-desk hardware системи.
В даний час Geddit працює в тестовому режимі. Кожен день 20 вчителів з 320 учнями в 52 класах проводять уроки з використанням цієї системи (Melbourne, Berlin). Уряд Фінляндії має намір до 2015 року забезпечити вчителів середніх шкіл необхідними засобами для використання цієї інтерактивної системи.

Джерело - сайт Центру європейської інформаці в м. Херсон

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031