Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«Простір Світу, Мудрості, Любові» – відкриття виставки художніх робіт Валерія Моругіна

06.12.2016 12:56
В мире временном, сущность которого – тлен,
Не сдавайся вещам несущественным в плен.
Сущим в мире считай только дух вездесущий,
Чуждый всяких вещественных перемен.
                                                Омар Хайям
 

Уже котрий рік поспіль Херсонський Центр Валерія Моругіна організовує під гостинним дахом нашої книгозбірні виставку картин херсонського художника Валерія Моругіна (1946-2010), який творив на езотеричні теми.

На цей раз виставка його художніх робіт «Простір Світу, Мудрості, Любові» стартувала в рамках «Таврійського тижня мистецтв/Zабалка – 2016».

Для херсонців і гостей нашого міста це єдина можливість побачити оригінали чудового майстра, всі роботи якого знаходяться в приватних колекціях не лише нашої країни, а й ближнього та дальнього зарубіжжя. Його картини експонуються в музеях Франції, Німеччини, Польщі, Великобританії, Румунії, Голландії, Угорщині, Японії, США, Сенегалу, Італії, Іраку. Неповторна авторська техніка, глибокий філософський і духовний зміст, Світло і Любов, що ллються з полотен, заворожують, притягують, наповнюють серце гармонією і умиротворенням... Адже кожна з представлених робіт є своєрідною сходинкою до найвищих цінностей людства – Любові, Гармонії, Чистоти, Світла та Людяності.

Глибше проникнути в світ творчості Валерія Моругіна допомагає всім бажаючим незмінна ведуча презентацій виставок автора, кандидат технічних наук ХНТУ Ольга Федотова. У своєму вступному слові на відкритті виставки вона спробувала донести до слухачів не тільки філософський, а й духовний зміст представлених картин (подивитись фрагмент презентації виставки можна тут). Простір Валерій Моругін бачив живим, свідомим, тому, як стверджував сам автор, його картини «не можна оцінити розумом – тільки слухати серцем». І справді, кожне його творіння пробуджує в людині потребу збагнути себе, заглянути всередину. Не дарма відвідувачі виставки дотримуються тиші: адже тільки так можна поговорити зі своєю душею.

Усі бажаючі доторкнутися до тонкого світу картин Валерія Моругіна можуть це зробити, відвідавши виставку «Простір Світу, Мудрості, Любові» до 24.12.2016 у залі нових надходжень (ІІІ поверх).

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 252627282930