Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

«ПротиДій торгівлі людьми» разом з бібліотекою

12.10.2018 07:22

З метою профілактичної роботи з протидії торгівлі людьми на базі Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара спільно з міським центром зайнятості відбувся семінар «Протидія торгівлі людьми. Нелегальна робота за кордоном».

Торгівля людьми – це сучасна форма рабства, яка не втрачає своєї актуальності у XXI ст. На жаль, Україна є і країною призначення, і країною транзиту, і країною походження торгівлі людьми. Щоразу українці стикаються з трудовою та сексуальною експлуатацією, примусовим жебрацтвом, торгівлею органами, втягненням у злочинну діяльність, сурогатним материнством та найбільш поширеною формою «сучасного рабства» – трудовою міграцією. Адже з кожним роком все більше й більше українців виїжджає працювати за кордон, що негативно впливає на підвищення показників торгівлі людьми. Тому мешканці нашого міста повинні знати про загрози, які несе це жахливе явище.

Під час проведення заходу було розглянуто проблеми внутрішньої та зовнішньої торгівлі людьми, наголошено на методах захисту від шахрайства та уникнення потрапляння до рук торгівців людьми. Виконання інтерактивних завдань сприяло розрізненню порушення прав людини у різних життєвих ситуаціях.

Учасників семінару поінформовано про ризики нелегальної міграції, а також подано корисні поради, як діяти в критичних ситуаціях. Акцентовано увагу на обізнаність громадян у сфері своїх прав та обов'язків, обговорено наслідки торгівлі людьми, наголошено на діяльність державних та міжнародних установ, які надають психологічну, юридичну та соціальну допомогу тим, хто постраждав від цього ганебного явища.

Сподіваємось, що проведення профілактичного заходу сприятиме підвищенню обізнаності населення щодо існуючого державного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 252627282930