Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Результати фотоконкурсу від Центру екологічної інформації

02.02.2022 16:22

Центр екологічної інформації Гончарівки радий оголосити про завершення фотоконкурсу до Дня вдячності кімнатним рослинам! За умовами конкурсу в період з 17 по 28 січня потрібно було надіслати одну якісну світлину своєї кімнатної рослини на Фейсбук-сторінку Центру екологічної інформації. Визначали переможців прозоро та неупереджено – за кількістю лайків.

Ми дякуємо усім, хто долучився, та вітаємо переможців, а точніше переможниць – Олену Жовтобрюх та Ірину Моїсеєву. Фото пані Олени набрало 24 лайки, а світлина пані Ірини – 18, тож за першість даруємо стильний рюкзак із водонепроникної тканини від ГО «Let’s do it, Ukraine!» та річний читацький квиток до бібліотеки, а пані Ірина, яка посіла друге місце, отримує річний читацький квиток. Переможці можуть завітати до книгозбірні та забрати свої призи! Також хочемо подякувати й іншим учасникам, чиї фото набрали чимало голосів: Ірині Перуновій, Юлії Балуді, Олександрові Семенченку, Світлані Кігтенко, Юлії Пляс.

Дуже приємно, що серед щоденної метушні та швидкого ритму життя ви не забуваєте про своїх маленьких зелених друзів! Вони не тільки мають декоративну цінність, але й піднімають настрій, розвивають в особистості почуття емпатії та очищають повітря від шкідливих речовин, які все частіше зустрічаються у квартирах та будинках сучасної людини. Формальдегід, аміак, бензол, ацетон, толуол, трихлоретилен – ці токсичні сполуки вже давно є нашими таємними «співмешканцями». Ви маєте сумніви? Їх виділяють лаки, фарби, пластикові речі, ДВП, ДСП, килими, тютюновий дим, картриджі, засоби для виведення плям, принтери, шпалери та навіть побутова техніка! Та якщо у вас на підвіконні з'являться кімнатні рослини – будьте певні, вони стоятимуть на варті вашого гарного самопочуття! Які ж квіти обрати, щоб і квартиру прикрасити, і користь для здоров’я була? Флористи зазначають, що насамперед слід надавати перевагу рослинам із розлогою, густою кроною та великим листям. Якісь назви вам відомі ще з дитинства, а якісь і вимовити буде складно: алое, фікус, герань, бегонія, драцена, хлорофітум, дифенбахія, шефлера, спатифілум, сенсевієрія.

Центр екологічної інформації чекає в гості переможців конкурсу, щоб вручити їм подарунки. Слідкуйте за нашими новинами, попереду буде ще багато змагань, проєктів та майстер-класів!    

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 1718192021
22232425262728
2930