Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Робоча зустріч активістів туризму Херсонщини у Гончарівці

16.01.2020 15:54

Сьогодні у нашій книгозбірні відбулася робоча зустріч туристичних активістів Херсонської області. Захід було ініційовано Агенцією регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад, яка в минулому році займалася впровадженням інноваційного регіонального туристичного проекту «Соляна дорога».

Зустріч була запланована, щоб спільно з представниками влади, бізнесу та громадськості намітити конкретні кроки щодо реалізації проекту туристичного кластеру в 2020 році та сформувати пропозиції для включення до річного плану заходів департаменту туризму та курортів Херсонської ОДА.

На початку слово було надано першому заступнику голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитру Бутрію. Він наголосив на величезному туристичному потенціалі Херсонщини, який можна повністю розкрити спільними зусиллями влади, бізнесу і громадських активістів.

Представник департаменту туризму і курортів Микола Шаповал розповів про плани організації на цей рік, в які входить розвиток медичного туризму на Херсонщині, відкриття мережі регіональних туристично-інформаційних центрів та широка презентація нашого краю на всеукраїнських та міжнародних виставках.

Модератор зустрічі Вікторія Кулакова надала слово Павлу Ярмію, керівнику Агенції регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад.

«Головне для розвитку туризму на Херсонщині – це об`єднання зусиль влади, бізнесу та громади. Щоб створити унікальний туристичний продукт, треба мати команду однодумців, дієву програму розвитку туризму в області, фінансову підтримку. Є пропозиція – активізувати діяльність Громадської ради з туризму при ОДА, в яку будуть входити представники місцевої влади (40%), бізнесу (30%) та громадських організацій (30%). Також ми ініціюємо створення дієвої регіональної туристичної організації».

Учасники зустрічі активно вносили свої пропозиції щодо розвитку туризму на Херсонщині. Наприклад, пропонували встановити туристичні покажчики по території області, проводити автентичні фестивалі з таврійським присмаком, розвивати подієвий туризм, надавати інформацію туристам англійською мовою, навчати нових екскурсоводів тощо.

Робоча зустріч активістів туризму в Гончарівці видалася плідною і результативною на нові ідеї та нетворкінг. Маємо надію, що це стане справді кроком уперед в розвитку туристичної галузі нашої прекрасної малої Батьківщини.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031