Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Робота в Інтернеті: міф чи реальність?

18.04.2018 12:29

Розвиток сучасних технологій відкриває багатьом людям нові можливості для самореалізації, пошуку нових захоплень, варіанти заробітку грошей. Не є виключенням і люди з інвалідністю, яким сьогодні знайти традиційну роботу досить складно. Можливість особливим людям  займатися цікавими справами та отримувати за це грошову винагороду  дарує  всесвітня мережа та серйозні зміні на ринку праці.

Як можна отримувати зарплатню, працюючи через Інтернет? Що для цього треба робити? Де знайти порядного замовника?  Про це і не тільки говорили у Херсонському міському центрі зайнятості.  Саме тут 17 квітня в рамках партнерського проекту «Шлях до успіху», створеного Центром та Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара, відбувся семінар «Робота в Інтернеті: можливості та небезпеки». 

Учасниками цього заходу стали особливі гості – люди, що мають певну групу інвалідності. Спеціально для цієї категорії осіб, що тимчасово втратили роботу, бібліотекар Центру обслуговування користувачів з особливими потребами, що діє на базі книгозбірні, підготувала актуальну та корисну інформацію щодо роботи через Інтернет.

Під час зустрічі учасники дізналися про те, чим фріланс відрізняється від дистанційної роботи, які професії сьогодні користуються попитом у форматі дистанційної роботи, як розпочати заробляти в Інтернеті, і де шукати своїх замовників. Особливий блок семінару був присвяченій темі «Як уберегтися від шахраїв у мережі».

Семінар був для гостей дуже цікавим і пізнавальним.  Виявилося, що спробувати себе у фрілансі «особливим» людям заважають поширені стереотипи, невміння позиціонувати себе як фахівця або банальна відсутність інформації про сучасні можливості мережі. Крім того,  під час спілкування учасники розширили своє уявлення про те, наскільки змінилася сучасна бібліотека та як сьогодні можна використовувати її сервіси для  власного розвитку.

Сподіваємося, що отримана інформація стане першим кроком безробітних людей з особливими потребами на їх власному шляху до успіху.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 2223
24252627282930