Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Роботи Армена Казаряна – дарунок громаді

21.07.2021 14:46

20 липня у Гончарівці відбулася презентація картин херсонського художника Армена Казаряна. І не просто презентація – ці роботи бібліотека, як культурний центр міської громади, отримала в дар від учасників проєкту «Акселератор молодіжних ініціатив», які в минулому році брали участь в аукціоні проєктів від громадської організації «Глобальний погляд». Випускниця ЗОШ №18 Марія Анісенко та студенти ХНТУ Валерій Лазаренко та Дар’я Іванова, що були присутні на заході, розповіли про свій проєкт, який  направлений на прискорення руху молодіжної спільноти міста Херсона через підвищення їхньої мотивації до громадської активності. І молоді, справді, все вдається. Адже, окрім естетичної насолоди від чудового дарунку, всі гості отримали душевну і цікаву зустріч та спілкування із художником. На заході також виступили Оксана Оснач – відома херсонська художниця, вчителька Армена; Людмила Обсава голова ГО «Глобальний погляд»; Віктор Булка – голова ГО «Всеукраїнська організація людей з інвалідністю «Велід» .

Презентація робіт Армена Казаряна стала приводом до серйозної розмови стосовно інклюзії. Адже важливо, щоб кожен громадянин мав можливість на розвиток своїх здібностей і щоб суспільною нормою у житті кожної громади була безбар’єрність як у фізичному сенсі – облаштування зручної інфраструктури, так і у світосприйнятті, можливості отримувати освіту, розвиток та визнання. Впровадження інклюзії – є одним із провідних напрямів діяльності книгозбірні. Про це в своєму виступі наголосила керівник Гончарівки Надія Іванівна Коротун. Вона закликала громадські організації до спільних дій у вирішенні питань інклюзії.

На заході були невеличкі дарунки і від книгозбірні: Армен став користувачем бібліотеки та урочисто отримав читацький квиток за номером 7726, а учасники проєкту «Акселератор молодіжних ініціатив» – подарункові сертифікати на річні абонементи до Гончарівки.

Помилуватися картинами Армена Казаряна херсонці зможуть на ІІ поверсі книгозбірні, у відділі мистецтв.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031