Головна Новини Родинний портрет

Родинний портрет

29.04.2015 08:33

Сім'я. Що означає вона для кожного з нас? Для когось це домівка і тепло родинного вогнища, для когось смачна їжа і гаряча кава або чай, для інших вона - приємне спілкування в літній день на природі або в саду, коли за одним столом збираються декілька поколінь і обговорюють свої проблеми. Багато художників змальовували в своїх полотнах сім'ю. Як можна розпізнати в картині, що вона належить саме до жанру «Родинного портрета»? На ці питання намагалися знайти відповіді студенти 3-го курсу кафедри практичної психології ХДУ. Наші зустрічі із студентами стають вже доброю традицією і ми цьому дуже раді.
Для роботи над темою координатор роботи фонду «Заочний абонемент» підібрала серію картин різних авторів, стилів і напрямів. Абстракція, експресіонізм, класичний живопис, натюрморт – будь-яка картина даного напряму може розкрити характер сім'ї та взаємовідношення між її членами. Особлива увага була приділена роботі над «Портретом сім'ї» Отто Дікса, відомого німецького художника. Студенти ознайомилися з його біографією і його роботами, присвяченими сім'ї та батькам.  Ми хочемо подякувати співробітнику художнього обласного музею ім. О.О. Шовкуненко, яка допомагала нам розкрити секрет авторів з точки зору художніх засобів в картині.
Сподіваємося, що наша зустріч допомогла студентам в роботі над темою, адже їх спеціалізація пов'язана з психологією родинних стосунків. Дякуємо Світлані Іванівні Бабатіній, викладачу кафедри практичної психології, за допомогу в організації зустрічі.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день