Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Розпочався конкурс для талановитих херсонців

14.05.2021 08:35

Умієте писати й вже давно мрієте продемонструвати свій талант широкому загалу? Тоді цей конкурс саме для вас! 13 травня у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулась непересічна подія – Херсонська торгово-промислова палата офіційно оголосила про старт конкурсу на кращі літературні роботи «Хочемо жити в Херсоні».
Уже з назви зрозуміло, що до участі у конкурсі запрошуються херсонці. За словами президента Херсонської Торгово-промислової палати Вікторії Остроумової, мета проєкту – допомогти літературно обдарованим людям розкрити свій творчий потенціал, привернути увагу до збереження культурної спадщини та посилити шанобливе ставлення до української культури, традицій та історії.
На конкурс приймаються есе, оповідання, нариси, вірші, історії з життя на будь-яку тему, пов’язану з Херсоном або Херсонщиною (реальна історія про людей, місцеві події, життя містян, однієї вулиці, парку тощо).

У конкурсі можуть брати участь автори віком від 14 років. Дедлайн подачі робіт – до 1 жовтня включно, робота конкурсного журі триватиме до 15 листопада. Твори-переможці увійдуть до літературної збірки «Хочемо жити в Херсоні», друк та випуск якої візьме на себе один із партнерів проєкту – видавництво «Олді+». Урочиста презентація книги відбудеться в рамках святкування 150-річчя Гончарівки у вересні 2022 року. Положення про конкурс ви знайдете за цим посиланням.

За словами директорки бібліотеки Надії Коротун, наразі такі ініціативи дуже важливі як для молоді, так і для старшого покоління херсонців. «Можливо, саме цей конкурс стане для когось тим довгоочікуваним поштовхом, який допоможе людині повірити в себе і явити громаді свій талант. Тема дуже важлива, і для того щоб її майстерно розкрити, треба подивитися на власне місто під новим кутом», – додала директорка.
Також під час заходу директор видавництва «Олді+» Олег Головко показав макет обкладинки майбутньої збірки, виконаної у стилі супрематизм.
Гаслом заходу став заклик: «Годі писати “в стіл”»! Тож не пропустіть можливості продемонструвати свою креативність! Свої твори надсилайте на електронну адресу litkonkurs.ks@gmail.com.

Окрім Гончарівки, партнерами виступили: видавництво «Олді+», ГО «Херсонське обласне бібліотечне товариство», ГО «Асоціація педагогічних працівників закладів освіти м. Херсона».

Гончарівка бажає всім учасникам сміливості, натхнення та удачі!

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13141516
17181920212223
24252627282930