Херсонская областная
универсальная научная библиотека
им. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-ВС: 9:00-18:00

 • Іноземні мови з Гончарівкою

  Почались заняття з новою групою англійської мови для початківців у рамках проєкту "Іноземні студії Гончарівки". Поки що ми проводимо заходи онлайн, а тому доступ до зустрічей можливий із будь-якого міста Європи. Цього разу нові відвідувачі познайомились та навчились представлятись англійською мовою.

  Скоро сподіваємось зустрітись уже у бібліотеці, а поки що можете приєднуватись до нашого навчання.

  Час занять на платформі Zoom:
  Вівторок 16:00 - 17:00
  Четвер 16:00 - 17:00
  Задавайте питання за тел.: 050-9437601

 • Перші кроки у німецькій мові

  Німецька мова є офіційною у Німеччині, Австрії, Ліхтенштейні, Швейцарії, Люксембурзі, нею говорять більше 90 мільйонів людей. Її важливо знати і для подорожей Європою, і для самовдосконалення, адже немає кращого способу зрозуміти країну та її жителів, ніж вивчити їх мову. Новий клуб Гончарівки "Перші кроки у німецькій мові" допоможе створити базу для подальшого навчання та дозволить обмінятись досвідом під час онлайн-зустрічей. 

  Коли: Щосереди та суботи з 17:00 до 18:00.

 • Українська культура: пізнаємо своє

  Саме культура є фундаментом української державності. Сьогодні світ, по суті, наново відкриває для себе Україну через пізнання її правдивої історії та унікальної культури.

  І нам нині не варто нехтувати національною культурою. Адже український народ, століттями бездержавний, зберігся сам і довів власне право на незалежність коштом культури.

  Тож пропонуємо долучитися до проєкту «Українська культура: пізнаємо своє»

  Далі >>

 • Parlons français ! Поговоримо французькою

  Parlez-vous français? Це питання розуміють майже всі, й точно знаєте ви, якщо вивчаєте французьку мову. Кажуть: "Побачити Париж і померти". А ми кажемо: вивчити французьку, побачити Париж, Руан, Марсель та інші міста Франції і повернутись із незабутніми спогадами!

  Отже, приєднуйтесь до розмовного клубу "Parlons français". Зустрічі найближчим часом проходитимуть онлайн. 

  Коли: понеділок о 16:00 і середа о 15:30.

  Для реєстрації звертайтесь на наш сайт та у соціальні мережі Гончарівки або за тел.: 050-94-37-601 (Тетяна).

 • Мовний клуб "English Anytime"

  Найбільша проблема, з якою стикаються при вивченні іноземної мови, острах її використання у мовленні. Насправді, досить вільно говорити можна вже при середньому рівні знань англійської мови.

  Мета клубу "English Anytime" - дати можливість учасникам спілкуватись англійською і водночас продовжити її вивчення у основних напрямках: аудіювання, граматика, читання і вивчення нових слів. Як це працює?

  Можна дізнатись у режимі онлайн у середу з 18:00 та у суботу з 18:00.

 • Навчальний проєкт «Український фольклор»

  Працюючи в умовах війни, нам, бібліотекарям, дуже хочеться бути потрібними і корисними для наших читачів. Тому співробітники Гончарівки розпочинають роботу над створенням навчального відеоконтенту. Актуальність даного проєкту полягає в тому, що український освітній процес змушений поєднувати онлайнові та офлайнові формати навчання, через що гостро постає необхідність у додаткових освітніх продуктах для дистанційного навчання.

  Далі >>

Календарь событий

    1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
252627282930