Главная Новости Микс-конференция «Экологическая культура»

Микс-конференция «Экологическая культура»

26.11.2018 14:13

21 листопада 2018 року у приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара відбулася мікс-конференція «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та енергонезалежності України» у межах VIIІ Міжнародного екологічного форуму «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».

Організатори конференції: Херсонська торгово-промислова палата та управління освіти Херсонської міської ради. Допомагали у підготовці заходів: комісія з питань екології та формування здорового способу життя Міського учнівського парламенту та Херсонський центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради.

У конференції взяли участь 35 закладів загальної середньої освіти та 2 позашкільні установи.

Серед доповідачів були:

  • Романюк Ганна – вихованка секції Малої академії наук Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, учениця 11 класу Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради (керівник – Борткевич Лариса Вікторівна) – з доповіддю на тему: «Сучасний стан та перспективи вирощування товарної риби коропових видів у Високопільському районі Херсонської області»;
  • Межуєва Дар`я та Зубченко Микита – вихованці гуртка «Юні охоронці природи» Херсонського центру дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка – Костіна Наталія Миколаївна) – з доповіддю на тему: «Водна експедиція дельтою Дніпра»
  • Черниш Єлізавета – вихованка секції Малої академії наук Херсонського центру дитячої та юнацької творчості, учениця закладу загальної середньої освіти №5 (керівник – Козуб Наталія Марківна) – з доповіддю на тему: «Формування екологічного мислення за допомогою екологічних ігор».

Виступи були вичерпними, цікавими та актуальними, тому вихованці та керівники отримали подяки від організаторів заходу.

Також на конференції підбили підсумки чисельних конкурсів у межах Тижня екології, який проходив у закладах освіти з 12 по 16 листопада.

На декілька днів Центр дитячої та юнацької творчості перетворився на казковий світ, адже на його базі відбувався конкурс на кращу поробку «Еко-іграшка». У ньому взяли участь 102 роботи закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти. Творчість дітей, батьків та учнівських колективів оцінювало журі, яке визначило 15 переможців у шести номінаціях. Кращі поробки будуть передані дитячим будинкам до свята Святого Миколая.

У конкурсі екологічних інсталяцій «Створи свій погляд на екологічні проблеми Херсонщини» взяли участь роботи дев`яти закладів загальної середньої та двох закладів дошкільної освіти. Усього – 17 робіт із 11 закладів.

Три роботи отримали призові місця (школи №41, 57, заклад дошкільної освіти №77) і ще три – відзначені подяками (школи №52, 48, 21).

Календарь событий

      1 2
3 4 5 6 78 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 272829 
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день