Главная Книга на всю жизнь Мини-проект "Счастливая дорога автора с лёгкой руки читателя"

Мини-проект "Счастливая дорога автора с лёгкой руки читателя"

03.04.2013

Вашему вниманию предлагаем экскурс по отзывам наших читателей, которые приобщились к творческой работе в мини-проекте “Счастливая дорога автора с лёгкой руки читателя”.
“Всі твори Люко Дашвар – це філософія справжнього життя, справжніх випробувань, справжнього щастя. Чи є після таких книжок хоч якийсь сенс читати розповіді про вигадані почуття?” (А. Козак).
Главные герои – “наші сучасники, яких підхопила хвиля сучасного бруду в нашій країні” (Е. Шухарт).
“Всі “happy-end” лишилися у голівудських фільмах, а в історіях Люко Дашвар відображається безбарвна дійсність і важко зрозуміти – виграв  чи програв” (Г. Иванова).
“Треба пройти через тяжкі випробування, щоб побачити і зрозуміти цінності життя” (Ю. Жеребецкая) и “зробити вибір – гроші чи кохання, честь чи підлабузництво і брехня” (Л. Свердан).
И хотя кое-кто из читателей своим комментарием спрашивает: “Наша сучасність! Чи читатимуть про тебе через … років? Що зрозуміють? Що подумають про нас і таку країну? Вся ця каламуть виливається на нас з екранів телевізорів, з інтернет-сайтів. Тяжко нам знайти сучасного героя, який був би взірцем честі і совісті. Автори, схаменіться!” (Волошина Л.С.), согласимся: “Люко Дашвар все ж дає можливість замислитись і на роздоріжжі між почуттями, з купою запитань, незрозумілостей, кожен для себе зробить власний висновок” (Г. Цулаия).

Календарь событий

     1 23
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 1617
18 19 20 21 22 2324
25 26 27 28 29 3031
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день