Гарні дівчатка не досягають успіху в бізнесі: сто і одна підсвідома помилка, що веде до провалу в кар'єрі жінки

В80522
159.923

Ф 83
Франкел Лоіс П.
Гарні дівчатка не досягають успіху в бізнесі: сто і одна підсвідома помилка, що веде до провалу в кар'єрі жінки/ Франкел - Київ : Сварог, 2019. - Дод.: с. 202-206. - 207 с., ISBN 978-611-01-1646-6
Место хранения: Абонемент (1)
Предметные рубрики: Жінки -- Діловий успіх -- Досягнення -- Психологія
УДК: 159.923-055.2:005.32
Жанр: Нон-фикшн

Аннотация:

Чи замислювалися ви про те, що заважає вам зробити швидку й успішну кар’єру? Відповідь на це питання не така складна. Ви тримаєте в руках унікальний збірник помилок, які багато жінок роблять на робочому місці, самі того не підозрюючи. Зібрала і описала ці помилки справжній майстер своєї справи — д-р Лоіс П. Франкел, багато років пропрацювала тренером персоналу в самих різних компаніях. Для зручності читачів всі помилки в книзі згруповані за темами — образ думок, зовнішній вигляд, манера розмовляти та ін. Після опису кожної помилки Лоіс Франкел дає чудові поради про те, як виправити і уникнути її в подальшому. Відтепер ваша кар’єра цілком у ваших руках.
Пам’ятайте — не обов’язково ставати стервом, досить перестати вести себе як маленька дівчинка!
Книга призначена честолюбним жінкам будь-якого віку і професій, а також керівникам, зацікавленим в оптимізації роботи персоналу.

Фотоматериалы

Рецензия специалиста (официальные рецензии):

Вступ до книги

...Ця книга про помилки, яких припускаються жінки на роботі і які заважають їм повністю розкрити свій потенціал. Головною її перевагою все ж таки є практичні поради про те, як уникнути цих помилок і успішно просунутися кар'єрними сходинками.

Помилки, описані в кожному роздвлв, абсолютно реальіні (хіба що імена жінок, котрі їх припускалися, змінені з огляду на конфіденційність). Поради ж тренера в кінці кожного розділу універсальні для жінок в усьому світі. За словами моїх клієнток, ці поради допомогли їм отримати підвищення, знайти роботу, домогтися більшої поваги від керівництва та колег. Деяким вони також додали впевненості в собв для створення власного бізнесу. Отож свою ефективність як тренера я вимірюю історіями своїх підопічних. 

У той же час ви від самого початку повинні знати, що ця книга не для всіх, адже багато жінок самі знайшли способи перемогти дитячі стереотипи і правильно побудувати своє життя (хоча це і надзвичайно складно). Можливо, завдяки своєму унікальному стилю спілкування та поведінки ви входите в число жінок, задоволених досягнутим професійним успіхом. Якщо це так, то ви, звичайно, зможете знайти в цій книзі корисні поради, але швидше за все, більшість з них ви вже прийняли до уваги...

Календарь событий

    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 202122232425
2627282930  
Библиотека работает
с 9:00 до 18:00
пятница – выходной день
последний понедельник месяца –
санитарний день