Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Ресурси бібліотеки

Меню розділу

Електронний каталог

Опис електронного каталогу

Електронний каталог містить інформацію про друковані видання (книги, брошури, видання, що продовжуються, альбоми, схеми, збірники стандартів), а також документи на електронних носіях.

Для пошуку інформації про видання іноземними мовами, періодичні видання та статті рекомендується працювати в окремих базах даних.

Пошук в електронному каталозі

При здійсненні пошуку в пошуковий рядок вводяться великими або малими літерами терміни, що відповідають обраному полю. (Можна вводити тільки початок слів, але не менше 2-х символів).

В поле «Автори, редактори, укладачі» вводяться тільки прізвища без розділових знаків. Імена, по-батькові та ініціали не вводяться.

В поле «Назва, ключові слова, персоналії» можна вводити як повну назву документу, так і його частину, а також ключові слова з назви або тексту документу.

Для кращого результату пошуку рекомендується відсікати закінчення слів.

Якщо у відповідь на запит система видала велику кількість записів - рекомендується його деталізувати, скористатись розширеним пошуком.

У розширеному пошуку передбачено більшу кількість пошукових полів, а також логічних операторів «і», «або», як всередені поля, так і між ними.

Якщо запит складено неправильно, система може видати нульовий результат.

Увага! У зв'язку з конвертацією електронного каталогу бібліотеки в систему IRBIS, бібліографічні записи можуть не відповідати вимогам Междержавного стандарту 7.1-2003 «Библиографическая запись. Библиографическое описание». Під час редагування електронного каталогу цей недолік буде виправлено.

Форми виводу записів

При роботі з електронним каталогом є можливість перегляду знайденої інформації у вигляді списку, виведення на екран каталожної картки, а також у вигляді бланку читацької вимоги, який при бажанні можна роздрукувати.

Замовлення і отримання документів здійснюється тільки в бібліотеці.

Календар подій

1 23 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15161718192021
22232425262728
293031