Головна Новини «Щаслива доля: дар згори чи випробування?»

«Щаслива доля: дар згори чи випробування?»

25.04.2018 10:10

Під такою назвою відбувся вечір-диспут для учнів 9 класу НВК №48. Тема цікавила всіх, адже немає такої людини, яка б не хотіла бути щасливою.

На початку заходу кожен міг висловити свої думки про те, що таке щастя. Бібліотекарі підготували тлумачення слова «щастя» з різних словників та енциклопедій, прислів'їв та приказок, висловлювань великих людей.

Найпростішим способом підвищення концентрації ендорфінів є поїдання шоколаду. Шоколад – це відмінний антидепресант. Тому учасникам заходу запропонували збільшити кількість «гормонів щастя» в організмі – скуштувати шоколадну цукерку. Учні отримали задоволення від несподіваного частування.

Дискусія розгорілася навколо теми «Чи залежить щастя від самої людини, чи від того, яка в неї доля?». Для обговорення були запропоновані відео, де розглянуто різні ситуації, у тому числі й драматичні. Також спробували обговорити питання «Хто може бути щасливим?». Усі присутні брали активну участь в обговоренні. Ведуча запропонувала кожному за 3 хвилини зобразити на окремому аркуші паперу символ-малюнок, яким можна передати уявлення про щастя. Учні з радістю демонстрували свої малюнки.

Наприкінці заходу учасники отримали відеопоради щодо того, що ми маємо робити, аби стати щасливими. І хоча кожен висловлював своє уявлення про щастя, всі дійшли переконання, що щастя не існує незалежно від нас, воно лежить у нас самих. Усі зрозуміли, що без власних зусиль ми не можемо досягти ні успіхів, ні задоволення, ні щастя. Треба зробити перший крок до здійснення наших прагнень, а не чекати все життя хвилини, коли доля подарує нам щастя.

Учасники та ведучі побажали один одному досягти справжнього людського щастя!

Календар подій

  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21222324252627
282930    
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день