Головна Новини Щастя в нас самих

Щастя в нас самих

10.06.2015 12:19

Щастя – це вічна дорога земна,
Щастя – це літо, зима і весна,
Щастя – це сонце, злива і сніг,
Щастя – це пісню ділити на всіх,
Щастя – це віра в добро і любов,
Щастя – це музика вільних дібров,
Щастя – це друзі і рідний твій дім.
Щастя – це світ, подарований всім.

Ось такою позитивною поезією розпочався диспут «Що таке щастя?» у рамках розважально-пізнавальної програми «Літо в бібліотеці» для учнів середніх класів ЗОШ № 31 та ЗОШ № 21. Мабуть, немає такої людини серед нас, яка б не хотіла бути щасливою. Як часто нам хочеться, щоб життя нагадувало відеокліп, кінофільм, улюблену книгу, де на долю героїв випадає удача й кохання, багатство.
Але чи всі знають, як цього досягти? Тож ми із школярами спробували з’ясувати, що таке щастя, висловили свої думки, а також дізналися, що потрібно для того, аби бути щасливим. Після пошуку в різних словниках визначення слова «щастя» та перегляду відео «Притча про щастя» всі присутні наповнили організм ендорфінами – «гормонами щастя», скуштувавши шоколадну цукерку. Весь захід супроводжувався цікавими фактами, висловами видатних людей та відеосюжетами про щастя. Наприкінці зустрічі діти зобразили кольоровими олівцями свої талісмани щастя.
Захід допоміг присутнім зробити висновки, що щастя не існує незалежно від нас, а передумови задоволення і щастя лежать у нас самих, у наших зусиллях. Зрозумівши, що без власних зусиль ми не зможемо досягти ні успіхів, ні задоволення та щастя, цим самим зробимо перший крок до здійснення наших прагнень. Той, хто не зрозумів цього, все життя чекатиме хвилини, коли доля подарує йому щастя, замість того, щоб зосередити всі зусилля на досягненні якоїсь мети і досягти її. Слід аналізувати свої успіхи і невдачі, з’ясовувати, що вдалося добре, а що ні. Треба шукати свої помилки, щоб уникнути їх в майбутньому. Щастя в нас самих! 

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день