Головна Ресурси Інтернет Сімейний Internet Навчання та початкова освіта

Навчання та початкова освіта

''Школярі'' - пізнавальний сайт.
http://shkolniki.at.ua - Задачки, програми, орфографія, навчальні програми, все про Україну та українців, біографії поетів і письменників, ігри, математика, освітні книги, математика, країни і народи світу. Вся цікава інформація для школяра молодших і середніх класів.

''Самоучка'' - сайт дозволяє школярам розвивати свої розумові здібності та навички.
http://www.samouchka.com.ua - Всі ігрові вправи, створені вчителем, доступне пояснення навчального матеріалу, тренувальних та ігрових вправ, спрямованих на формування обчислювальних навичок, запам'ятовування табличок, правил правопису і т.д.

''Перше вересня''
http://1sentyabrya.ru - дуже корисний сайт для батьків - і для тих, хто тільки готує своє чудо до школи, вибираючи найкраще, і для тих, хто теж готує, але вже не в школу, а в доросле життя. Підготовка до школи, консультація психолога, як підготувати відмінника в домашніх умовах.


"Теревені''
http://www.tereveni.org.ua – Портал для школярів. Конспекти, ігри та інше. На цьому сайті Ваша дитина корисно та цікаво проведе час у просторі Інтернет.


Краматорська центральна міська бібліотека для дітей ім. О.С. Пушкіна.
http://book-house.org/html/ina3oi3_aa_aeij_oeieijd3a_a_2i.html - Освітні бази данних для школярів. Навігація у просторі Інтернет. Сайт бібіотеки м. Краматорськ. Двума мовами.
 

Календар подій

    1 2 34
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 3031 
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день