Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Секрети ефективного пошуку роботи у XXI ст.

27.10.2017 06:27

«В Україні сьогодні немає де працювати» – цю фразу чує майже кожна людина, яка намагається знайти собі роботу та питає поради у близьких та знайомих. Чи насправді у країні така ситуація? Або ж більшість здобувачів просто не вміють користуватися можливостями, які є в ХХІ столітті, і сподіваються отримати посаду завдяки «дідівським методам»? 26 жовтня на семінарі «Техніка пошуку роботи», що проходив у рамках партнерського проекту «Шлях до успіху», заснованого бібліотекою та Херсонським міським центром зайнятості, розповідали про сучасні можливості ефективного пошуку роботи.

На початку семінару тренер зробила огляд основних тенденцій, які спостерігаються на ринку праці, та змін, що очікуються у найближчі три роки, а також закцентувала увагу слухачів на основних компетенціях, за якими роботодавець сьогодні обирає спеціалістів.

Особливість семінару полягала у його практичній складовій. Поставивши за мету пошук конкретної посади, група спробувала побудувати покрокову стратегію досягнення цієї мети, використовуючи всі можливі засоби: ЗМІ, знайомі та друзі, посередники на ринку праці, всесвітня мережа. Цікаво, але практично всі учасники не уявляли, наскільки значні можливості для пошуку роботи надає Інтернет, і, відповідно, користувалися лише певними сервісами.

Під час семінару гості дізналися, що знайти роботу можна не лише на великих порталах роботи, але й у соціальних мережах.

Крім того, під час освітньо-інформаційного заходу велика увага була приділена й особливостям складання резюме та підготовці до співбесіди. Люди, що тимчасово втратили роботу, з'ясували, навіщо потрібні рекомендаційні листи, як треба підготуватися до співбесіди і що необхідно для першого «побачення» зі своїм потенційним роботодавцем.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе людям, що тимчасово втратили роботу, швидше знайти таку вакансію, яка забезпечить не лише матеріальне, але й моральне задоволення.

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 252627282930