Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Семінар "Бібліотеки і розвиток електронного урядування"

01.06.2012

30-31 травня в бібліотеці проходив семінар на тему "Бібліотеки і розвиток електронного урядування". Організаторами семінару виступили Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Українська бібліотечна асоціація, управління культури і туризму Херсонської обласної державної адміністрації та обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара.
Відкрили семінар начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Корольова Ірина Володимирівна та к.п.н., професор кафедри, директор Інституту післядипломної освіти НАКККіМ, президент Української бібліотечної асоціації Шевченко Ірина Олександрівна.
Учасники семінару обговорювали такі основні теми: "Нормативно-правова база розвитку електронного урядування" та "Бібліотека як соціально-комунікативний та інформаційний центр для громади". Перед учасниками семінару з інформацією щодо впровадження і використання електронного урядування на Херсонщині виступив к.т.н., доцент, магістр державного управління, директор Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Білорусов Сергій Георгійович. Директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського Надія Миколаївна Синиця поділилася досвідом роботи бібліотек Хмельниччини щодо співпраці бібліотек, влади і громади.
За допомогою скайп-зв’язку, учасники семінару (начальники районних та міських відділів культури області) мали можливість поспілкуватись з директором Програми сприяння Парламенту України ІІ Елеонорою Валентайн (м. Київ), попрацювати у підгрупах з розробки проектів розвитку електронного урядування в рамках співпраці органів влади і бібліотек у наданні електронних послуг для громадян.

Коментарі

Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930