Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Шахрайства на ринку праці: що треба знати здобувачу

24.03.2021 11:47

До «Правової школи» Гончарівки, яка працює у бібліотеці в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проєкту «Я МАЮ ПРАВО!», завітали студенти Херсонського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Молоді люди потрапили до книгозбірні вперше, тому забажали ближче познайомитися із роботою відділів та центрів. У ході екскурсії-експромту завітали до відділів: краєзнавства, мистецтва, наукової інформації та бібліографії, документів з медичних наук, документів іноземними мовами, рідкісних і цінних видань, обслуговування користувачів. Цікавились бібліотечними клубами, каністерапією, курсами іноземних мов, творчими майстер-класами та екскурсіями в місті. Гості були приємно вражені різноманіттям сервісів та послуг, які надає сучасна бібліотека своїм користувачам. Особливе зацікавлення викликали технічні новинки: 3D-принтер та сканер, інтерактивний столик, ручки, що розмовляють, ріжучий плотер, приставка «Sony Pro4», роботизований конструктор «Lego», 3D-ручки, електронний мікроскоп та інші.

Час пролетів непомітно, адже у Гончарівці кожен відвідувач може знайти не тільки те, що йому потрібно, але й те, чого він навіть не очікує!

Чергове заняття «Правової школи» було присвячено темі «Трудові права студентів та осіб, які поєднують навчання з роботою».

Право студентів денної форми навчання на трудову діяльність у позанавчальний час передбачене законодавством. Однак є певні моменти та правила, на які потрібно звернути увагу, особливо якщо студент працевлаштовується вперше.

Експертом виступила заступник начальника управління – начальник відділу з питань додержання законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Херсонській області Гезь Вероніка Ігорівна.

У ході зустрічі розглядалися наступні питання:

  • які саме права, встановлені законодавством, мають особи, які поєднують навчання з роботою;
  • організація роботи та пільги для працівників, які навчаються;
  • як пересвідчитися, що працевлаштування офіційне;
  • куди звертатися по допомогу в разі виникнення трудових суперечностей.

У форматі діалогу пані інспектор надала вичерпні відповіді на всі запитання у галузі трудового права, які цікавили майбутніх працівників.

Заняття з актуальних юридичних питань проводяться в бібліотеці щотижня. Керівниця «Правової школи» – юрист, фахівець із питань сімейного права Берлим Алла Олександрівна.

Запрошуємо усіх бажаючих підвищити рівень особистої правової культури приєднуватися до нашої «Правової школи». Більш детальну інформацію можна отримати за тел.: (050) 927-333-7.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031