Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Що потрібно знати, готуючись до хірургічної операції?

22.03.2021 13:35

У рамках проєкту «Бібліотека – лікарня: простір здоров’я громади» у відділі документів з медичних наук Гончарівки відбулася чергова зустріч із лікарем-хірургом Херсонської міської клінічної лікарні ім. О. С. Лучанського Бульбашом Родіоном Валерійовичем «Що потрібно знати, готуючись до хірургічної операції».

Будь-яке втручання в організм людини сприймається, як сильний стрес. Багато людей помиляються, коли думають, що успіх операції цілком і повністю лежить на плечах лікаря. І це доволі поширена помилка. Дії самого пацієнта, які він здійснював напередодні операції, також відіграють значну роль. Саме підготовка до операції є одним з етапів лікування, від її характеру багато в чому залежить відновлення втрачених функцій організму і поліпшення якості життя пацієнта. Підготовка включає в себе комплекс лікувально-діагностичних заходів з урахуванням клінічних і індивідуальних особливостей пацієнта і характеру подальшого оперативного втручання.

Що потрібно знати, коли попереду чекає планова операція, які види обстежень рекомендовано пройти напередодні, як швидко оговтатися від наркозу, як себе вести в післяопераційному періоді тощо: про це розповів слухачам під час зустрічі кваліфікований і досвідчений лікар.

Під час лекції всі охочі консультувалися з Родіоном Валерійовичем із конкретних питань, з якими зіштовхнулися на практиці. Крім того, присутні мали можливість обмінятися поміж собою досвідом.

Тож, аби операція пройшла успішно, не забувайте, що ви повинні брати безпосередню участь в її підготовці. Дотримання приписів лікарів допоможе уникнути можливих ризиків і ускладнень!

Дякуємо фахівцю за надані корисні поради нашим відвідувачам!

Календар подій

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
2930