Головна Новини Щоденник Тижня креативної терапії. День другий: цікаво та терапевтично

Щоденник Тижня креативної терапії. День другий: цікаво та терапевтично

24.06.2021 10:38

Другий день Тижня креативної терапії – 23 червня – був насичений різноманітними майстер-класами, до яких долучилися і дорослі, і маленькі відвідувачі.

Вперше в рамках Тижня відбувся виїзд на майданчик, де працює іпотерапевт-реабілітолог Наталя Бондар. Учасники майстер-класу не тільки дізналися про особливості терапії з кіньми, але на собі спробували ефект від іпотерапії. Мерседес, Чівас та Поллі із задоволенням катали дітей та дорослих, допомагаючи їм виконувати терапевтичні вправи, спрямовані на заспокоєння та емоційну рівновагу.

Не менш цікавим майстер-класом, під час якого діти не тільки розвивали дрібну моторику та фантазію, але й опановували навички створення анімаційних мультфільмів, стало заняття пластиліновою анімацією, яке для відвідувачів провів досвідчений фахівець Андрій Польшин. Наприкінці зустрічі учасники змогли одразу подивитися свій перший короткометражний мультик.

Особливою увагою серед учасників програми користувався майстер-клас із нейрографіки, який проводила психолог, магістр психології, арттерапевт Вероніка Мойсеєнко. Протягом двох годин учасниці відпрацьовували внутрішні питання за допомогою малюнка.

Ті ж, хто прагнув досягнути душевної рівноваги та опанувати японське мистецтво орігамі, завітали на тематичний майстер-клас «Летючий журавлик щастя»

Нагадуємо: завдяки підтримці Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації інклюзивна програма «Тиждень креативної терапії “У гармонії з собою”» вже втретє проходить у книгозбірні.     

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 1819
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день