Головна Новини Шукаєш роботу? Використовуй усі доступні можливості!

Шукаєш роботу? Використовуй усі доступні можливості!

02.08.2018 11:07

Пошук роботи це серйозне випробування для будь-якої людини. Що вже казати про людей з обмеженими можливостями. Але ні для кого не є секретом, що, незважаючи на всі спроби держави покращити ситуацію з безробіттям серед людей з інвалідністю, працевлаштуватися таким людям, як і раніше, досить складно.   

Інформаційно-освітній проект «Шлях до успіху», створений у співпраці Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара та Херсонського міського центру зайнятості, покликаний надавати найкориснішу та найактуальнішу інформацію усім, хто тимчасово втратив роботу. Особлива увага надається й категорії безробітних з інвалідністю.

1 серпня в рамках цього проекту спеціально для людей з особливими потребами був проведений семінар «Техніка пошуку роботи».  

Під час зустрічі слухачі дізналися про сучасні інструменти пошуку роботи, про особливості співпраці з кадровими та HR-агенціями, про можливості пошуку роботи в  Інтернеті, зокрема через портали роботи, соціальні мережі, біржі фрілансерів.

Особливий інтерес серед учасників викликали вправи щодо позиціонування себе на ринку праці як фахівця, а також інформація про особливості побудови мети.  Виявилося, що деяким учасникам дуже важко визначитися, яку саме роботу вони шукають, і чого вони очікують від майбутньої вакансії.

Семінар завершився невеликим оглядом сучасних тенденцій ринку праці, одними з яких є необхідність постійно навчатися та популярність дистанційної праці – виду зайнятості, який найбільш актуальний для обраної категорії людей, що тимчасово залишилися без роботи.

Сподіваємося, що отримана інформація допоможе людям з інвалідністю поглянути на питання власної зайнятості під іншим кутом та знайти собі роботу до душі.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 2930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день