Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Синергія бібліотеки та Центру зайнятості

04.10.2021 12:20

На бібліотечній платформі розвиваються унікальні форми соціального партнерства у сфері інформаційного обслуговування та соціальних послуг для різних категорій населення.
Вже кілька років поспіль Херсонський міський центр зайнятості активно співпрацює з Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олеся Гончара. Зазвичай бібліотекарі проводять тренінги з людьми, які шукають роботу. Ці інтерактивні заняття допомагають безробітним краще окреслити свої цілі на подальше життя, усвідомити сильні сторони своєї особистості, навчитися керувати часом, краще планувати свій день, а також дізнатися, як уникнути трудової експлуатації за кордоном.
Днями в рамках соціального партнерства в бібліотеці презентували Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Гостями та учасниками стали люди, що перебувають на обліку в Херсонському міському центрі зайнятості, а також місцеві роботодавці.
Під час презентації Центру профтехосвіти заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Ганна Лихенко розповіла про навчальний заклад, умови навчання, можливості та послуги, які надає Центр. До уваги присутніх була представлена фотопрезентація методичних кабінетів, навчальних майстерень, лабораторій для підготовки висококласних фахівців.
Також фахівчиня ознайомила присутніх із професіями, які можна опанувати під час навчання у цьому Центрі: продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, касир торговельного залу, бармен, офіціант, овочівник, плодоовочівник, озеленювач, швачка, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар та покоївка. Аудиторія зацікавилася представленими спеціальностями, деякі учасники виказали бажання вступити до Центру профтехосвіти. Маємо надію, що ці люди зможуть набути нових знань та навичок і здобути професію, яка б забезпечила їм гідний рівень життя. А якщо майбутнім студентам знадобиться підготуватися до іспитів, бібліотека завжди поруч і готова надати їм інформаційну підтримку.

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031