Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Слово у безмежжі часу
(нові надходження до відділу абонемента)

Новий рік подарував відділу абонемента нові надходження. Їх можна побачити на виставці «Слово у безмежжі часу». Цього разу надійшло багато літератури з психології. Якщо ви прагнете змін, хочете позбутися фінансових проблем, мрієте подорожувати й отримувати задоволення від життя, світовий бестселер та міжнародний феномен Тімоті Феррісс «Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху» стане вам у пригоді.

Як навчитися правильно планувати свій час та організувати роботу, прагнути досягти найкращих результатів у всіх справах, ви зможете прочитати у книзі мільйонера Брайана Трейсі «Зроби це зараз. 21 чудовий спосіб зробити більше за менший час». А тим, хто бажає завоювати увагу співрозмовника, а також стати уважним та чутливим слухачем, допоможе книга англійського професора психології Майкла Ніколса «Мистецтво слухати. Чому ми розучилися слухати один одного?».

Що робити, аби діти були слухняними, бажали вчитися, вміли дружити, росли самостійними, а батьки перестали кричати та нервувати? На ці та інші питання ви зможете отримати відповіді з нових книг для батьків, серед яких: «Краща книга про виховання, або Помічник для люблячих, але зайнятих батьків» Енн Дуглас, «Такі різні діти» Тетяни Титаренко, «Правила батьківства. 109 порад – мільйон щасливих дітей!» Ричарда Темплара, «Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі?» Вікторії Горбунової.

Також відділ отримав багато художньої літератури, серед якої роман-переможець міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» нашого херсонського письменника Віктора Вальда «Останній бій Урус-шайтана».

Поспішаємо порадувати шанувальників творчості лауреата національної премії ім. Т. Г. Шевченка Мирослава Івановича Дочинця. Тепер є можливість прочитати такі його книги: «Триб: п'ятикнижжя про карпатського мудреця Андрія Ворона», «Руки і душа. Історії жінок, які перемогли», «Дорога в небо – до людей. Історії чоловіків, які витримали», «Булава і серце. Великі романи великих людей» та інші.

Також є можливість прочитати і довгоочікувані бестселери Джонатана Сарана Фоєра «Страшенно голосно і неймовірно близько» і Фенні Флеґґ «Смажені зелені помідори в кафе “Зупинка”».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати відділ абонемента та ознайомитися з новинками, представленими на виставці.

Календар подій

     1 2
3 4 5 6 789
10 11 12 13 141516
17 18 19 20212223
24252627282930
31