Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Стартував другий сезон проєкту «Дебют у Гончарівці»

Цей матеріал є російською мовою

24.01.2022 10:30

Другий сезон популярного на Херсонщині проєкту «Дебют у Гончарівці» розпочав свою ходу 20 січня 2022 року в затишній актовій залі бібліотеки. Юні актори-аматори, які є учасниками інтерактивного театрального артмайданчика «biblioРУКАВИЧКА» Херсонського НВК №9, представили на суд глядачів гру пальчиковими персонажами української народної казки «Ріпка». По завершенню вистави юні актори та їхній керівник Оксана Олексюк отримали гучні оплески. До речі, інтерактивний театральний артмайданчик НВК №9 зі своїми казками посів відразу три призових місця у номінації «Театральне мистецтво» на Четвертому Міжнародному мистецькому online-фестивалі «ХатаФест».

Також гучними оплесками глядачі супроводжували виступи лауреатів зазначеного фестивалю: читця із села Зміївка Бериславського району Юрія Павлата та херсонської поетеси Інни Чуприни. Цікаво і незаангажовано заспівали українських пісень залюблені в життя Надія Градинар та Василь Кравченко, які, хоч і не юні, проте активні дебютанти із вокальної студії Антоніни Потужньої.

У цей день відбулось також закриття виставки картин юної художниці з селища Каланчак Анни Дубінець, яка вперше в житті у рамках проєкту «Дебют у Гончарівці» представила користувачам книгозбірні унікальні портрети, написані за допомогою лише ручки і олівця. На виставці з 10 жовтня 2021 року по 20 січня 2022-го  побували тисячі відвідувачів бібліотеки. І лише позитивні відгуки і слова захоплення ми чули про роботи 14-річної художниці, яка без сторонньої допомоги творить дива. Тож Анна отримала від нас Почесну грамоту та пам’ятні призи на згадку.

Радувала око й виставка робіт іще однієї дебютантки, української вишивальниці із села Зміївка, лауреатки Четвертого фестивалю «ХатаФест» Антоніни Кнутас. Надзвичайні роботи талановитої майстрині полонили відвідувачів.

У виконанні лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокалістів – вокального гурту «DvaЯda» – учасники заходу мали радість почути широковідомі українські народні пісні – «Цвіте терен» та «Ой, на горі два дубки» у новій ультрасучасній інтерпретації. Співали так, що присутній молоді дуже закортіло потанцювати, і це вдалося, правда вже по завершенню заходу – на танцювальному майданчику під відео на ігровій приставці, з якою тінейджери ознайомились у відділі обслуговування користувачів.

Олег ОЛЕКСЮК,
керівник проєкту «Дебют у Гончарівці»

Календар подій

    1 2 3
4 5 6 7 8 910
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30