Шановні користувачі! У серпні та вересні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Святкування Різдва на курсах німецької мови

Святкування Різдва на курсах німецької мови

26.12.2012

22 грудня відділ реєстрації та контролю організував свято, присвячене святкуванню Різдва в Україні та Німеччині. А в гості до нас завітали члени клубу «Вивчай німецьку, граючись» та їх однолітки, які вивчають німецьку на курсах вихідного дня в Херсонському академічному ліцеї при ХДУ ХМР.
Дітям розповіли про традиції, звичаї і прикмети в обох країнах.
Звісно, ми разом з дітьми читали вірші, слухали пісні рідною та німецькою мовами. Наші гості дізналися, які події відбуваються напередодні Різдва в Україні та Німеччині, а саме – різдвяний піст і день Святого Миколая, який приносить дітям подарунки. Про нього співали пісню німецькою мовою учасники клубу «Вивчай німецьку, граючись».
Для того, щоб зануритись у святкову атмосферу Німеччини, ми продемонстрували дітям відеоролики  з Кельнського карнавалу 2012 року і різдвяної ярмарки в Нюрнберзі.
Але найцікавіший сюрприз чекав на дітей попереду. Щоб відчути атмосферу свята – його треба не тільки бачити і чути, а ще й спробувати на смак.
Саме з цією метою із Німеччини надійшла посилка з солодощами і випічкою, що готують саме до Різдва – традиційний різдвяний Штоллен із Дрездена, печиво лебкухен із Нюрнберга, шоколадний Дід Мороз, два адвентовських календаря і шоколадні цукерки у вигляді ялинкових прикрас. Але, щоб отримати всі солодощі, дітям треба було постаратися – виконати лексичні вправи і розгадати кросворд з теми «Різдво», що підготувала наш волонтер Наталія Вольвач.
Ну і який же святковий стіл без домашнього пирога бабусі? Для всіх гостей такий пиріг приготувала бабуся одного з учасників клубу – Юлія Вікторівна Жеребецька.
Свято б не відбулося без допомоги наших батьків, які заварювали чай, різали пироги тощо.
Ми дякуємо усім, хто брав участь у нашому святкуванні і тим, хто допомагав його організувати та провести.

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день