Шановні користувачі! У липні та серпні поточного року відбувається оновлення нашого інформаційного ресурсу, тому можливі тимчасові технічні складнощі у користуванні сайтом
Просимо вибачення за незручності
Головна Новини Свято музики, танцю, поезії та німецької мови

Свято музики, танцю, поезії та німецької мови

28.10.2014

24 жовтня на кафедрі теорії та практики перекладу Херсонського національного технічного університету відбулося нагородження переможців конкурсу перекладачів. Викладачі кафедри підібрали для творчої роботи вірші німецького поета Вільгельма Буша. Студенти всіх курсів взяли участь у перекладацькому конкурсі і журі - викладачі кафедри - визначили трьох переможців: Ганна Жовнірова, Ганна Михальчук та Сергій Вовк. Вони отримали призи від Гете-Інституту в Україні, які їм вручила координатор роботи фонду «Заочний абонемент». Викладач німецької мови Юлія Броніславівна Богдан і завідувач кафедри Світлана Валеріївна Радецька також отримали подарунки від Гете-Інституту за активну співпрацю з нашою бібліотекою в рамках популяризації фонду та активну участь у заходах.
Але на цьому свято не закінчилося. Для студентів 3-го курсу був проведений традиційний урок з циклу заходів на тему «Мистецтво» під назвою «Музика танцю в живописі». Студенти підбирали музичні фрагменти для танців в картинах Ренуара і Тулуз-Лотрека, писали фіктивні історії і знайомилися з чарівним світом балету Дега.
Вітаємо ще раз переможців конкурсу і чекаємо на нові зустрічі вже у стінах нашої бібліотеки.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

       1
2 3 4 5 678
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19202122
23242526272829
30      
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день