Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Свято німецької поезії

21.11.2013

Приємно бачити у залах нашої бібліотеки студентів кафедри теорії та практики перекладу Херсонського національного технічного університету зі своїми викладачами, а якщо для чергової зустрічі існує святковий привід, то це вдвічі приємніше. І цей привід - нагородження переможців конкурсу перекладачів поезії німецьких авторів на рідну мову. У конкурсі брали участь студенти 3-5 курсів, а оцінювали їх «шедеври» викладачі кафедри теорії та практики перекладу. 7 листопада ми були раді вручити 3 переможцям подарунки, надані Гете-Інститутом в Україні, адже саме студенти цього університету є постійними користувачами фонду «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні, який знаходиться у залах нашої бібліотеки.
Але свято поезії було би не повним без музичного супроводу. На вечорі поезії координатор фонду познайомила гостей з великим німецьким поетом епохи романтизму Йозефом Айхендорфом і його віршами, покладеними на музику німецькими композиторами, у виконанні зірок оперної сцени Німеччини. Дане трактування поезії справило на студентів таке ж враження, як і рухомий паровоз на білому екрані в першому фільмі братів Люм'єр на паризьку публіку. Але в результаті ми дійшли висновку, що класична музика, як жанр мистецтва, має право на життя, але треба вчитися її розуміти. В цьому ми готові допомогти і раді провести для наших постійних читачів ще не одну зустріч з класичною музикою.
На вечорі поезії була присутня мовний асистент німецького культурного центру Тетяна Кулов, яка бере активну участь у всіх заходах, що проходять  в рамках проекту «Заочний абонемент» Гете-Інституту в Україні.
Раді відзначити, що координатор роботи  фонду Кордонюк Оксана Андріївна отримала подяку від ректора Херсонського національного технічного університету Бардачева Ю.М. за активну роботу у справі популяризації німецької мови серед студентів університету. Сподіваємося, що це стане запорукою подальшої плідної співпраці наших установ.
Дякуємо викладачам кафедри за популяризацію німецької літератури серед студентів ХНТУ та чекаємо на нові зустрічі.

Сектор обліку користувачів

Календар подій

      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 1920212223
24252627282930