Херсонська обласна
універсальна наукова бібліотека
ім. Олеся Гончара
ПН-ЧТ: 9:00-18:00
СБ-НД: 9:00-18:00

Сюрприз–2017, або Книжковий бум у Гончарівці!

28.09.2017 09:01

Дійсно, вересень для нашої книгозбірні – багатий на значущі події місяць! Нарешті ми з вами, дорогі наші користувачі, дочекалися цієї чудової миті. У серпні з обласного бюджету на поповнення бібліотечного фонду Гончарівки надійшли кошти у сумі близько 90 000 грн. Для нас – це дуже приємний сюрприз. На виділені гроші ми змогли придбати літературу рейтингових українських видавництв, серед яких: «Фабула», «Право», «Навчальна книга – Богдан», «Наш формат», видавничий центр «Академія» та інші.

І тепер хочемо порадувати вас книжковими новинками з різних галузей знань. Це сучасна література – ділова, юридична, художня, книги з психології, багато видань для викладачів навчальних закладів різних рівнів, бізнес-література, аудіокниги… Серед новинок є досить дорогі видання, які не кожен завзятий книголюб відважиться придбати для власної бібліотеки. А Гончарівка, поповнюючи свої фонди, розширює ваші можливості!

 

Немислимо перелічити всі родзинки нового надходження, але дуже кортить назвати хоча б деякі видання. Книга корейського економіста Ха-Юн Чанга «Економіка. Інструкція з використання» показує «закритий» світ економіки, що приховується від загалу за купою чисел, заплутаних формул та термінів, серед усього іншого автор розмірковує: чи справді люди бідні, бо ліниві, а усі багаті – працьовиті.

Назва книги репортера «Файненшл таймс» Джо Стадвелла «Чому Азії вдалося. Успіхи і невдачі найдинамічнішого регіону світу» говорить сама за себе; до речі, а ви як вважаєте, у чому причина стрімкого економічного злету Китаю?

Річ Карлгаард, видавець американського ділового журналу «Forbes», у книзі «Людський фактор» розкриває безліч бізнес-секретів.

На питання «чому одні країни бідні, а інші – багаті?» знайдете відповідь у виданні «Чому нації занепадають» авторів Д.Аджемоглу, Д.Робінсона.

Книга Олівера Сакса «Стрімголов. Історія одного життя» – про геніального невролога, сором’язливого та нетовариського, але унікально чутливого до стану інших людей.

Книга Д.Генсона «Шпигунські таємниці. Як захистити своє життя» наводить кумедні (і не дуже!) приклади з реального життя, як не втрапити в халепу...

І знову новина. Очікується ще близько 60 000 гривень на придбання нових видань. Гурмани читання, поціновувачі книги, ми чекаємо на вас!

Календар подій

   1 2 3 4 5
67 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
2728293031