Головна Новини Тайм-менеджмент – ефективна технологія, що дозволяє взяти життя під контроль

Тайм-менеджмент – ефективна технологія, що дозволяє взяти життя під контроль

17.03.2017 10:53

Мистецтво керувати своїм часом – справа нескладна та цікава, але на перших кроках вона потребує дисципліни та організованості. Доклади певних зусиль, і отримай гідну винагороду! Адже людина, яка вміє правильно розподіляти свій час, стає більш успішною та впевненою в собі.

Тайм-менеджмент – наука, що вивчає особливості управління часом з метою підвищення ефективності його використання. Незважаючи на те, що ця технологія існує лише 40 років, вона отримала визнання та популярність серед різних представників суспільства: бізнесменів, творчих людей, молодих батьків, працюючих жінок тощо. Адже кожен зацікавлений може підібрати для себе найбільш ефективний спосіб планування та економії часу.

Обрати зручну методику, дізнатися про особливості планування та ознайомитися з правилами досягнення власних цілей змогли слухачі Херсонського міського Центру зайнятості, які відвідали ворк-шоп «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху», що проходив в рамках партнерського проекту «Шлях до успіху».

Під час ворк-шопу учасники брали активну участь в обговоренні різних ситуацій, ставили цікаві питання та давали влучні коментарі.

Особливий інтерес серед гостей викликав блок, присвячений темі «Основи цілеформування». Головна мета цього розділу – навчитися правильно формулювати мету та грамотно будувати стратегію її досягнення. На прикладі мети – пошук роботи – учасники заходу змогли розробити власну стратегію, проаналізувати її сильні та слабкі сторони, а також виявити помилки.

Календар подій

   1 2 345
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20212223242526
27282930   
Бібліотека працює:
з 9:00 до 18:00
п'ятниця – вихідний день
останній понеділок місяця –
санітарний день